Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Ο μόνος που πραγματικά αξίζει (άξιζε) ειναι ο Γιώργος. Οι υπόλοιποι δεν αναγωρίζονται (μιλάω πάντα προσωπικά). Κανείς. Ίσως λίγο ο terry.

Link to comment
Share on other sites

Βρε @pappos , κάποια μέλη της ομάδας συντονισμού , κάποτε ίσως σε είχαν τιμωρήσει , ίσως είχαν δείξει αυστηρότητα πέραν του δέοντος .

 

Η ομάδα συντονισμού/διαχείρισης απαρτίζεται από εξαιρετικούς συναδέλφους που καθημερινά δίνουν κομμάτι του εαυτού τους για την εύρρυθμη λειτουργία του forum αυτού .

 

Εκφράζεις προσωπική γνώμη , σεβαστό και δεκτό , αλλά δεν μπορεί να μην αναγνωρίζεται η συμμετοχή και η προσφορά τόσων συναδέλφων . Έχεις δείξει επανειλημμένα ότι εκτιμάς την προσφορά από όποιον συνάδελφο και αν προέρχεται .

 

@ZAXOYS : Ευχαριστώ Πολύ , να' σαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα

Terry ΤΕΡΆΣΤΙΑ τιμή.

Σε έπιασε το στόμα Του pappos και ξεφυγες με καλό σχόλιο!

Μπράβο pappos

Link to comment
Share on other sites

ΑΡΗΣ ΧΑΝΙΑ το ξέρεις ότι σε σέβοαμαι και σε αναγνωρίζω.

(Δεν είσαι όμως στην ομάδα συντονισμού). Όπως είπα και παραπάνω, όλα είναι προσωπικές απόψεις.

 

Δεν θέλω να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις. Είναι απλά προσωπικές απόψεις και εκτιμήσεις.

 

Ευχαριστώ.

 

edit:

 

κάποτε ίσως σε είχαν τιμωρήσει

 

Γιώργο, ποιος την $#@$@$ την τιμωρία !!!

 

Εδώ μιλάμε ότι είναι μαοειδές στρουμφάκια !!! Όλη η παρέα όμως. Για να μπεις τώρα στην ομάδα συντονισμού δείχνεις ταυτότητα μέλους ΚΝΕ.

Α και να ημην ξεχάσω το βασικό. Δεν γίνεται μέλος ΚΑΝΕΝΑΣ Μηχανικός ΤΕ. Πρέπει να είσαι Μηχανικός ΠΕ.

 

Την καλημέρα μου.

Edited by Pappos
Link to comment
Share on other sites

ΑΡΗΣ ΧΑΝΙΑ το ξέρεις ότι σε σέβοαμαι και σε αναγνωρίζω.

(Δεν είσαι όμως στην ομάδα συντονισμού). Όπως είπα και παραπάνω, όλα είναι προσωπικές απόψεις.

 

Δεν θέλω να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις. Είναι απλά προσωπικές απόψεις και εκτιμήσεις.

 

Ευχαριστώ.

 

 

Pappos πλάκα κάνω και σατιρίζω

Δεν το λέω για να μου πεις καλά λόγια

Πολύς κόσμος την βρίσκει να σου την μπαίνει, έτσι δεν είναι?

 

Α! μην ξεχάσω - γαμ΄@@ τα DIN

Edited by ΑΡΗΣ ΧΑΝΙΑ
Link to comment
Share on other sites

Μόνο το Χριστινάκι δεν του την μπαίνει και έβαψε το μαλλί του κόκκινο μπας και…

 

 

Καλημέρα μπόις :smile:

Link to comment
Share on other sites

didonis, φτου-φτου να μην σε ματιάσω...

 

Πολυ σας παω ρε σεις, διοτι ειστε η πρωτη ομαδα που κανει moderation στον εαυτό της...

 

Ξεφυγε το θεμα απο το "επαγγελματικο" στυλ που ειχε εως το 2009, απο το τυπολατρικό μεχρι και πριν καποιους μηνες και εχει φτασει στο χαλαρο ως εκει που πρεπει και τυπικο ως εκει που απαιτειται.

Και δεν ξερω εαν το παρατηρήσατε, αλλα χαλαρώσατε εσεις, χαλαρώσανε και τα μελη.

Link to comment
Share on other sites

Μούσκεμα μ έκανες φίλε άλλα οσονούπω θα πρέπει να μπει μια καλή σκούπα διότι το κάναμε καλοκαιρινό το ζήτημα και μπήκε ο Σεπτέμβρης πια.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο το Χριστινάκι δεν του την μπαίνει και έβαψε το μαλλί του κόκκινο μπας και…

 

Εμένα το Χριστινάκι θα με αγαπήσει και να το δείτε....είναι θέμα χρόνου...

 

ΑΡΗΣ ΧΑΝΙΑ...είμαι χαλαρός και πολύ cool...αν είχα κα τα μπυρόνια μου αγκαλιά δεν θα ήθελα τίποτα άλλο...τα χρήματα είναι απλά για να σε κάνουν να μαλώνεις...εγώ είμαι απλός ανρωπος...το μόνο που θέλω είναι το Χριστινάκι και μια κάσα μπύρες ανά 6 ώρες.

Edited by Pappos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.