Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Οχι ρε Π..... πάλι γαύρο κάναμε συντονιστή????

 

Πρώην γαύρος, νυν μη οπαδός (πλην εθνικής Ελλάδας...) ;)

 

Ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές σας, πιστέψτε με αλλιώς τα βλέπεις ως μέλος και αλλιώς ως συντονιστής, η "καλή φάση" της πρώτης μέρας ότι μπορείς να κάνεις "edit" περνάει και μετά έχει αρκετή δουλίτσα...Ευτυχώς προς το παρόν (που είμαι άπειρος) μου "αναθέσαν" εύκολα θέματα...:)

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς προς το παρόν (που είμαι άπειρος) μου "αναθέσαν" εύκολα θέματα...

 

Όλα καλά θα πάνε Γιάννη . Με επιμονή , προσπάθεια και κάποια βοήθεια από όλους εμάς , σε λίγο οι διαδικασίες θα σου φαίνονται τυπικές .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Είμαι στη δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω ότι από σήμερα και στο εξής δεν θα είναι πλέον μέλος της ομάδας Υπερ-συντονισμού ο καλός μου φίλος gvarth!

 

Τον ευχαριστώ βαθύτατα για την ΤΕΡΑΣΤΙΑ συνεισφορά του τόσο στο Φόρουμ γενικότερα, όσο και εντός της ομάδας με τις αστείρευτες τεχνικές του γνώσεις που έκαναν τη ζωή όλων μας πιο εύκολη.

Κυρίως όμως τον ευχαριστώ για το ήθος που έχει διδάξει από τη θέση αυτή!

Θεωρώ ότι είμασταν μαζί και με τον GRTOPO η πιο δεμένη ομάδα Υπερ-συντονιστών που έχει υπάρξει έως τώρα στο Φόρουμ, με φοβερή σύμπνοια απόψεων, κατανόηση και αλληλοκάλυψη.

 

Γιώργο καλή συνέχεια και καλή ξεκούραση.

Θα μου λείψει πραγματικά η παρουσία σου φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.