Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Λυπάμαι, ειλικρινά, για την είδηση, γιατί στα 3,5 περίπου χρόνια, που είμαι μέλος του forum, το είχα συνδέσει με την πολύτιμη, αστείρευτη και πάντα ωφέλιμη παρουσία του Γιώργου στην ομάδα των συντονιστών-υπερσυντονιστών.

 

Είναι σίγουρο ότι θα λείψει, από τη συγκεκριμένη ομάδα, αλλά και από όλα τα μέλη, η παρουσία του συναδέλφου που έχει μοναδικό σκοπό και στόχο να προσφέρει συνεχώς και καθημερινά.

 

Καλή συνέχεια φίλε Γιώργο ...

Edited by MAKAP
Link to comment
Share on other sites

Τα καλύτερα στον Γιώργο και από εμένα... ευχαριστούμε για το χρόνο, τη προσπάθεια και τα αποτελέσματα των κόπων σου όλο αυτό το καιρό. Ο εθελοντισμός δεν πέθανε το 2004 μετά τους Ολυμπιακούς... Είναι πιο σημαντικός όταν γίνεται ανώνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι καλημέρα και καλό μήνα !

 

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια . Με τιμούν ιδιαίτερα.

 

Θα τα λέμε κάπου κάπου . Δεν θα εξαφανιστώ :smile:

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι για την απόφασή του αυτή... και που δεν μπόρεσα να τον μεταπείσω. Ο ilias με κάλυψε και δεν έχω τίποτα να προσθέσω.

Ευχαριστώ κι εγώ για τη προσφορά του.

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιώργος αποτελεί ένα υπόδειγμα συναδελφικότητας και συνολικά μια παρουσία προς μίμηση για την ανθρώπινη συμπεριφορά του.

 

Ένας άνθρωπος που χαίρεται να μοιράζεται και να προσφέρει, με περίσσια ανιδιοτέλεια και τυχεροί όσοι είμαστε γύρω του!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.