Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα OΑΕΔ για νέους ελεύθερους επαγγελματίες - επιστήμονες (2009 & 2010)


Recommended Posts

Επιτέλους πήρα κ εγώ την προκαταβολή. Έγκριση 29/3/10.

Άντε με το καλό σε όσους περιμένουν ακόμα.

Μου κρατήσαν κ 5Ε προμήθεια. Ότι να 'ναι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα ειμαι στο προγραμμα του ΟΑΕΔ με εγκριση 5-9-2009 κανονικα τελειωνει το προγραμμα στις 5-09-2010 μετα απο αυτην την ημερομηνια εχω καμια υποχρεωση απεναντι στον ΟΑΕΔ?

Και κατι ακομη μου εκαναν τον ελεγχο για την 1η δοση και μου ειπαν θα ξαναερθουν σε μια φιλη μου στις Σερρες τις ειπαν εφ΄οσον την βρηκαν δεν προκειται να ξαναελθουν.Δεν μπορω να ζω καθημερινα με το αγχος αν θα με βρουν ή οχι γιατι μου εχουν πει οτι ερχονται οποτε τους βολευει.

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περασαν για έλεγχο και πήρα έγκριση.

 

Βάψιμο μου περάσαν για το γραφείο αλλα μου κανανε λίγο τις ζόρικες για το λογισμικό επειδή ήταν μεγάλο το ποσό (3700) αλλα τελικα οκ το δέχτηκαν...

 

Επισης όπως έχει γραφτεί προσοχή στην έναρξη επιτιδεύματος μην έχετε κωδικούς για εργολαβίες, εμπορία , σεμινάρια κτλ... Αυστηρά το επάγγελμα σας.

Link to comment
Share on other sites

Επισης όπως έχει γραφτεί προσοχή στην έναρξη επιτιδεύματος μην έχετε κωδικούς για εργολαβίες, εμπορία , σεμινάρια κτλ... Αυστηρά το επάγγελμα σας.

 

Aυτο το κοιταξαν??

Link to comment
Share on other sites

Το γραφει...

 

Και δυστυχως το μονο παραδειγμα που εχει λεει για μηχανικους και κατασκευη..

 

Ειναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ ηλιθιο βεβαια.... (δλδ η κατασκευη δεν ειναι ο τομεας του μηχανικου??)

Link to comment
Share on other sites

Μα εμείς όταν κάναμε την αίτηση δεν υπήρχε κανένα ΦΕΚ. Ελέγξαμε με βάση το τεύχος που υπήρχε στον ΟΑΕΔ. Που ακριβώς είναι αυτό που λές; http://www.oaed.gr/Pages/SN_858.pg ΦΕΚ,σελιδα pdf,

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.