Μετάβαση στο περιεχόμενο

FreeCAD - Δωρεάν λογισμικό με βιβλιοθήκες και εφαρμογές για το AutoCAD


Recommended Posts

iliekater

Το θεμα ειναι το έβαλα σενα ;allo pc με xp windows και αντιμετωπίζω τα παραπανω όλα βγαινουν ανοιγουν τα πάντα αλλα δνε μπορώ να κάνω εισαγωγή κάποιου block

 

καμιά ιδέα????

 

να τα έχεις όλα μπροστα σου και να μην μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις τρελαίνεσαι!!!!1

 

Παρατήρηση: Μη διαχωρίζετε την απάντησή σας σε δύο ή περισσότερες διαδοχικές δημοσιεύσεις. Χρησιμοποιείστε την "επεξεργασία" για να αλλάξετε το περιεχόμενο ή να προσθέσετε κάτι στην τελευταία σας δημοσίευση.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, Χάρης.

Link to comment
Share on other sites

όλα όλα είναι ok άλλα δεν γίνετε εισαγωγη τι ναπω¨(

 

 

Παω στο ΚΑΤΕRware επιλέγω block π.χ ηλεκτρολογικα και

βγαίνουν ολα τέλεια κάνω εισαγωγή block μα τίποτα δεν γίνετε δεν έχω ιδεα γιατι

Link to comment
Share on other sites

Στους περισότερους που αντιμετώπισαν τέτοιο πρόβλημα , η ρύθμιση των τοπικών ρυθμίσεων διόρθωσε την κατάσταση ...

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχη δουλειά φίλε μου. Καλή συνέχεια. Τις θερμότερες ευχές μου για δημιουργικό και καλότυχο το 2009.

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά gvarth . Σε ευχαριστώ και εγώ για τα καλά σου λόγια . Εύχομαι και εγώ το 2009 να είναι καλλύτερο , αν και δύσκολο το βλέπω ... Ο κόσμος υποφέρει από πολλά δεινά ...

Link to comment
Share on other sites

 iliekater

Μπράβο σε σένα και τους υπόλοιπους για το πρόγραμμα. Αλλά απορώ! Δεν μάθατε ακόμη ότι πριν από 30 χρόνια κυκλοφόρησαν οι macintosh για να κάνουν τη ζωή μας εύκολη??? ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.