Μετάβαση στο περιεχόμενο

Οδηγός για την ενίσχυση για αγορά εξοπλισμού - ΕΣΠΑ


Recommended Posts

zητησα προσφορα για ΗΥ απο πλαίσιο και μου στειλανε προσφορα με πληρη αναλυση(κουτι-επεξεργαστη-πονιτικι-οθονη-πληκτρολογιοκλπ κλπ)Ελεος.που να περνω τόσα

πράγματα.δεν γίνεται να περασω το τελικο συνολο σαν ΗΥ με την ονομασά του-μια φορα ενα πράγμα να ξεμπερδεύω?

Link to comment
Share on other sites

Το λέει στην πρώτη γραμμή της προσφοράς: Υπολογιστής Turbo X

 

Νομίζω όμως ότι τα βασικά χαρακτηριστικά όπως επεξεργαστής, μέγεθος δίσκου, μέγεθος οθόνης κτλ πρέπει να τα γράψεις.

Link to comment
Share on other sites

Στην περιγραφή γράφεις "Υπολογιστής Turbo X" και στα τεχνικά χαρακτηριστικά τα τεχνικά χαρακτηριστικά του.

 

SOS: Μόλις μίλησα με έναν συνάδελφο στο τηλέφωνο, και μου είπε ότι στην τράπεζα του δώσανε έναν κωδικό για το ΕΣΠΑ και του είπαν ότι είναι απαραίτητος για να κάνει την αίτηση. Τι ακριβώς εννοούσε; Δεν είχα ακούσει κάτι ούτε αναφέρεται κάτι στα κείμενα του ΕΠΣΑ γι'αυτό.

Έχω ήδη λογαριασμό στην τράπεζα (μηχανικού και ταμιευτηρίου), αυτό δεν αρκεί;

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέει ο frightnight είναι, δηλώνεις μόνο υποκατάστημα το οποιό είναι δεσμευτικό, λογαριασμο μπορεις να ανοίξεις και αφού εγκριθείς

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο.

Τα windows τα περιλαμβάνουμε μέσα στα υλικά του υπολογιστή ή το δηλώνουμε ως ξεχωριστό software;

 

Σωστή παρατήρηση, εγώ τα έχω στην προσφορα της σύνθεσης του κουτιού και δε μπορώ να κάνω αλλιώς όμως γιατί θα μου αλλάξει το τελικό σύνολο της δαπάνης της προσφοράς για την κεντρική μονάδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.