Μετάβαση στο περιεχόμενο

Έγκριση Εφορείας Νεοτέρων Μνημείων


Gizmo

Recommended Posts

Γιατί συνάδελφοι σας φαίνεται παράξενο;

 

μας φαινεται παραξενο γιατι χαρη στα αστερια αυτα, πρακτικα, το κεντρο της αθηνας ειναι γκετο για τοξικομανεις.

 

επειδη εχω δουλειες (δυστυχως) εκει, και εχω φαει τη ζωη μου στις αρχαιολογιες σε αθηνα και σε 1-2 αλλες πολεις, απο την προσωπικη μου εμπειρια λεω ευθεως οτι η μακακια που δερνει τους ανευθυνουπευθυνους αρχαιολογιων, συμβουλειων νεωτερων μνημειων, κεντρικων αρχαιολογικων συμβουλιων και αλλων συναφων "επιτροπων" και υπαλληλων, αρχαιολογων, μηχανικων, αρχιτεκτονων, καθηγητων ΕΜΠ, ειναι αστρογαλαξιακου επιπεδου.

 

για το ποσο ευκολο ειναι δε να ξεπεραστουν τα προβληματα δεν θελω να επεκταθω δημοσιως γιατι υπαρχουν και οι εισαγγελεις και μας διαβαζουν και κακα παιδια. οποιος θελει διαβαζει και μαθαινει τι γινοταν επι προεδριας συμβουλιων στο ΥΠΠΟ γνωστοτατου στελεχους της ΝΔ που για ασχετους λογους προσπαθησε να μαθει να πεταει....

Link to comment
Share on other sites

Καλά, επειδή κι εγώ έχω πάρε - δώσε με αρχαιολογίες (όχι Αθήνα) θα συμφωνήσω γενικά μαζί σου. Ωστόσο, στην Δ/νση νεοτέρων οι συνάδελφοι είναι εξαιρετικοί...

Link to comment
Share on other sites

Και όμως 50 ημέρες είναι. Το έψαξα για να μην βρεθώ προ έκπληξης (στις 50 μου πούνε για 60).

Δες Ν. 3242/04 (ΦΕΚ 102 Α΄/24.5.04) στο άρθρο 6.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι, κι όμως, έχεις δίκιο. Είναι σε αντικατάσταση της συγκεκριμένης παραγράφου, πολύ σωστός, ευχαριστώ για την επισήμανση.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.