Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παραδείγματα Τοπογραφικών σχεδίων


Recommended Posts

Τελευταία επεξεργασία από ilias; Σήμερα στις 11:42 Αιτιολογία: διαφήμιση

 

 

ilias

Νομίζω ότι εδώ ήσουν υπερβολικός στο ζήλο σου να τηρήσεις τα καθήκοντα του Mod.

 

Γιατί έσβησες τα βιβλία που προτείνει ο συνάδελφος?Είναι διαφήμιση να προτείνουμε επιστημονικά βιβλία στους νέους συναδέλφους?Μήπως παίρνουμε ποσοστά από τις τρελές πωλήσεις του Ρωμαλιάδη?Μήπως ο Ρωμαλιάδης κ ο Κωττούλας πουλάνε 50.000.000 αντίτυπα ετησίως κ φοβόμαστε να τα αναφέρουμε?Μήπως όλοι στις παραλίες αντί για vipers διαβάζουν τις ανάρπαστες εκδόσεις ''περί κατατμήσεων'' κ ''ιδιωτικών οδών''?:D

 

Νόμιζα ότι η ''διαφήμιση'' αφορά πωλήσεις κοινότυπου αγαθού ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ.

 

ΚΑΝΕΙΣ άλλος δεν πουλάει αυτά τα βιβλία,οπότε η σύσταση του βιβλίου δεν θεωρείται διαφήμιση.........

 

 

Λάθος κατά τη γνώμη μου να διαγράψεις τις αναφορές του kasvan,ήταν πολύ σωστές κ πολύ επικουρικές για τους νέους συναδέλφους.........κ να συμπληρώσω με άλλη μία διαφήμιση,το βιβλίο του Χορομίδη.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω και ΕΠΑΥΞΑΝΩ

τα βιβλία που πρότεινε ο kasvan να επανέλθουν αμεσα

Δεν ήταν διαφήμηση ,καθόσον προτεινόταν απο τριτον με τελείως καλη πρόθεση ενημέρωσης.ΕΛΕΟΣ .

Ειδικά το ένα το χρειάζομαι και εγώ και δεν προλαβα να το σημειώσω

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στείλτε ένα πμ στον αντίστοιχο συντονιστή ή χρησιμοποιήστε την αναφορά , δεν χρειάζεται να βγαίνουμε εκτός θέματος - παρακαλώ το παρόν να διαγραφεί

 

Αν έστειλες πμ όπως λες τον συνάδελφο περίμενε την απάντηση του , δεν είναι υποχρεωμένος να σου απαντήσει εντός 2 ωρών έλεος ρε παιδιά υπάρχει ζωή και έξω από το φόρουμ και οι μοντ είναι και αυτοί εργαζόμενοι μηχανικοί

Link to comment
Share on other sites

Στον GRTOPO τα παράπονα γιατί αυτός πρώτος τα έσβησε με ******, δε φταίει ο ilias. Ο ilias μου έκανε παρατήρηση για την απάντηση μου.

 

Εγώ τροποποίησα έπειτα το μήνυμα ώστε να μη θεωρείται διαφήμιση και για να βγαίνει νόημα.

Link to comment
Share on other sites

O GR-TOPO ;μηπως κάνει και αυτός διαφήμηση?

http://www.michanikos.gr/showthread.php?t=3395&page=3

post 23

Το πήρα την προηγούμενη εβδομάδα. Είναι ΠΛΗΡΕΣ... κάθε άρθρο με τις εγκυκλίους που το ερμηνεύουν, τις αποφάσεις ΣτΕ, ΝΣΚ, τα πεδία και τις περιπτώσεις εφαρμογής του. Το μόνο που με χάλασε και το μετέφερα στην κα Λεμπέση προς διόρθωση στην επόμενη έκδοση είναι ότι τα επεξηγηματικά σχήματα τα έχει στο τέλος του βιβλίου και όχι στο άρθρο που εξηγεί. Κατά τα άλλα.... όρεξη να έχεις να διαβάζεις μιας και είναι 700+ σελίδες.

Post 25

Άλλο το ένα βιβλίο και άλλο πράγμα οι Η1~Η4.

Δυο μέτρα και δύο σταθμά λοιπόν?

Link to comment
Share on other sites

@[email protected]

Κατ΄αρχήν δεν έσβησα κανένα τίτλο βιβλίου, άδικα με κατηγορείς!!!!

Κατά δεύτερον, γιατί ήμουν υπερβολικός στο ζήλο μου να τηρήσω τα καθήκοντά μου?

 

Στο συνάδελφο kasvan η παρατήρηση αφορούσε αυτό:

"Συνάδελφε η ερώτηση σου μας ρεζιλεύει σαν επιστήμονες και σαν κλάδο ήμαρτον! Δικαιολογείσαι μόνο αν μόλις συνήλθες από σοβαρή κρανιοεγκεφαλική κάκωση και τα ξέχασες όλα όσα σπούδασες! :-x:mad::mad:"

 

και στο συνάδελφο panagiwtis papanagnos η παρατήρηση αφορούσε αυτό:

"οπα ρε kasvan..χαλαρωσε..!ξεχείλισε..!"

 

Θεωρείς ότι είμαι ακόμα υπερβολικός?

Οι Κανόνες Συμμετοχής δεν είναι για να τους τηρούμε??????

Να το αφήσουμε να γίνει ρινγκ δηλαδή?

Και προς τιμήν των δύο συναδέλφων που δεν έφεραν καμία αντίρρηση ακόμα και με π.μ.!

Επίσης δε νομίζεις ότι θα μπορούσαμε να τα πούμε μέσω π.μ.??? και όχι να βγαίνουμε εκτός θέματος?

 

@parist43

Έχεις καταστρατηγήσει επανειλημμένα τους Κανόνες αυτού του Φόρουμ, σου έχουμε φερθεί με τον πιο ευγενικό τρόπο (ειδικά εγώ και το ξέρεις) και φτάνεις στο σημείο να ρίχνεις μομφή για δύο μέτρα και δύο σταθμά ανάμεσα σε mods και μέλη????? Είναι δυνατόν?????

Αν είχαμε δύο μέτρα και δύο σταθμά δεν θα σου απαντούσαμε όπως σου έχουμε απαντήσει κατά καιρούς και δεν θα δείχναμε τόση ανοχή στις συνεχείς παλιότερες παραβάσεις σου!

Σε κάθε περίπτωση θα μπορούσες να εκφράσεις τα παράπονά σου είτε σε μένα είτε στον GRTOPO μέσω π.μ. για να μη spamαρουμε συνεχώς!

Link to comment
Share on other sites

ilias

Έχεις καταστρατηγήσει επανειλημμένα τους Κανόνες αυτού του Φόρουμ, σου έχουμε φερθεί με τον πιο ευγενικό τρόπο (ειδικά εγώ και το ξέρεις) και φτάνεις στο σημείο να ρίχνεις μομφή για δύο μέτρα και δύο σταθμά ανάμεσα σε mods και μέλη!!!!!

Είναι δυνατόν???

Αν είχαμε δύο μέτρα και δύο σταθμά δεν θα σου απαντούσαμε όπως σου έχουμε απαντήσει κατά καιρούς και δεν θα δείχναμε τόση ανοχή στις συνεχείς παλιότερες παραβάσεις σου!

Σε κάθε περίπτωση θα μπορούσες να εκφράσεις τα παράπονά σου είτε σε μένα είτε στον GRTOPO μέσω π.μ. για να μη spamαρουμε συνεχώς!

έστειλα π.μ. στον GR-TOPO πριν γράψω το ανωτέρω post αλλά δεν έγινε τίποτε.

ποιά ανοχή?το αντίθετο έχω αντιληφθεί.έχω φάει ένα σωρό ποινές (και απο σένα) ,οι περισότεροι για τυπικούς λόγους.

η διαγραφή των βιβλίων (την στιγμή που όλο το michanikos.gr βρίθει απο καταχωρήσεις βιβλίων) ήταν κατάφωρη παραβίαση των στοιχειωδών κανόνων της Δημοκρατίας,στην οποία Δέν υπάρχουν διαχωρισμοί ανάμεσα σε mods και μέλη.

Μπορείτε να μου απαγορεύσετε την είσοδο.Σε καμιά περίπτωση δεν πρόκειτε να υποχωρήσω σε ζητήματα ελευθέρας εκφρασης.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ο καθένας να μπει στο προφιλ σου και να δει για ποιες παραβάσεις πήρες ποινές και μετά να αποφανθεί αν ήταν άδικες ή όχι!

Επίσης δεν υπάρχουν ποινές για τυπικούς ή μη λόγους αλλά ΜΟΝΟ για παραβίαση των Κανονων Συμμετοχής! Άρα αν τους θεωρείς και αυτούς τυπικούς και μικρής σημασίας, θα συνεχίσεις προφανώς να τους παραβιάζεις και να δημιουργείς θέματα!

Ξανατονίζω ότι προσωπικά δεν έσβησα κανένα τίτλο βιβλίου και είμαι σίγουρος ότι ο συνάδελφος GRTOPO θα είχε κάποιο λόγο που το έκανε! Αν έγινε από λάθος να είσαι σίγουρος ότι έχει τη δύναμη να το διορθώσει!

Σταματώ εδώ, όποιος άλλος έχει παράπονο θα τον παρακαλούσα να το συζητήσουμε μέσω π.μ. και να μη δημιουργούμε συνεχώς κλίμα!

Link to comment
Share on other sites

Θεωρείς ότι είμαι ακόμα υπερβολικός?

Οι Κανόνες Συμμετοχής δεν είναι για να τους τηρούμε??????

Να το αφήσουμε να γίνει ρινγκ δηλαδή?

Και προς τιμήν των δύο συναδέλφων που δεν έφεραν καμία αντίρρηση ακόμα και με π.μ.!

Επίσης δε νομίζεις ότι θα μπορούσαμε να τα πούμε μέσω π.μ.??? και όχι να βγαίνουμε εκτός θέματος?

 

Τελευταία επεξεργασία από ilias; Σήμερα στις 11:42 Αιτιολογία: διαφήμιση

 

Σε ΑΥΤΟ αναφέρομαι φίλε!Δεν αναφέρθηκα στις ειρωνικές απαντήσεις στο ποστ του kasvan!Μην τρελαθούμε κιόλας............Κ το κάνω με μεγάλη γραμματοσειρά γιατί με μικρή προφανώς το αγνοήσατε.Οκ,δεν με ενδιαφέρει ποιός έκανε το λάθος,λάθος ήταν,άνθρωποι είμαστε,να ξαναγραφτούν οι τίτλοι των προτεινόμενων βιβλίων παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.