Μετάβαση στο περιεχόμενο

Fespa και αναβάθμιση σε EC


sundance

Recommended Posts

Αν και οι τύποι είναι ok σε τέτοια...

 

Και εγώ αυτό έχω διαπιστώσει....

 

Θα σας ενημερώσω για την όποτε εγκατάσταση τους, για σχολιασμούς και αποξήλωση των παρενθέσεων σας.....

 

 

(αν τους πάρεις)

 

(αν είναι αλήθεια)

 

κλπ

 

κλπ

 

:smile:

 

Φιλικά πάντα και με ευχάριστη καρδιά προς όλους τους συναδέλφους με όλα τα Modules.....

Link to comment
Share on other sites

Αντιπροσωπεύω τον εαυτό μου και την γνώμη μου και μόνο, πάνω στην δική μου κίνηση αγοράς του προγράμματος.....

 

Δεν αναφέρομαι σε αναλήθειες όπως (αν είναι αλήθεια), αυτό θίγει έμενα και όχι την LH.

 

 

 

 

 

 

Αλλά μάλλον ξεφεύγουμε απ την ροή του θέματος.

 

 

Όλες οι εταιρείες που έχω ασχοληθεί με τα προγράμματα τους μπορώ να εκφράσω άποψη προσωπική.

Αναφαίρετο δικαίωμα πιστεύω.....

Όπως και για την insoft, τα ίδια θα έλεγα.

 

Ούτε κατακρίνω, ούτε εξυψώνω. Απλά αναφέρω τα γεγονότα όπως είναι και μου έχουν συμβεί.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή οι πρώτες εντυπώσεις του Λογισμικού και επίλυση Στατικών μοντέλων με E.C. με κάλυψαν σου λέω πως Ναι αξίζει.

Χωρίς να θέλω να δυναμιτίσω το κλίμα, Leo με την παραπάνω φράση σου κατέληξα ότι τους έχεις δοκιμάσει και ότι τους έχεις ήδη υπό την κατοχή σου..Με μπέρδεψες άσχημα πρός στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, δεν υπάρχει λόγος να βάζετε παρενθέσεις ή να κάνετε σκέψεις επί προσωπικού.

Ο συνάδελφος ήταν απόλυτα σαφής και όσον αφορά για την επισήμανση του skeptikos, ο συνάδελφος είχε αναφέρει πως:

Σαφώς και θα πρέπει να αγοραστεί απ τούς κατόχους που ήδη έχουν και χρησιμοποιούν το πρόγραμμα, αλλά και πάλι η τιμή της αναβάθμισης με την παρουσίαση που είδα, θα την θεωρούσα λογική.

Αρα ας το λήξουμε το θέμα εδώ.

 

Εγώ πάντως νομίζω πως 1500€ είναι πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης το θέμα του κόστους της αναβάθμισης επειδή το αγόρασα πριν λίγους μήνες δεν με επηρέασε μιας και μου παραχωρήθηκαν δωρεάν.

Τώρα όσο για το κόστος αναβάθμισης αν αξίζει, είναι σε θέση ο κάθε μηχανικός να κρίνει αν είναι η όχι με βάση τις δικές του απαιτήσεις

Προσωπικά;;

Επειδή οι πρώτες εντυπώσεις του Λογισμικού και επίλυση Στατικών μοντέλων με E.C. με κάλυψαν σου λέω πως Ναι αξίζει.

Ο συνδυασμός των φράσεων αυτών στο post 114 με έκανε να βγάλω το συμπέρασμα που προείπα.

@erling Επειδή μου αρέσει να είμαι πάντα ειλικρηνής την παράθεση που έκανες δεν την πρόσεξα και ούτε ακόμα την έχω προσέξει.Δε μέμφομαι το LEO, απλά έκανα παράθεση των λεγομένων του που με οδήγησαν σε εσφαλμένα συμπεράσματα σε σχέση με αυτό που πραγματικά ενοούσε.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε κάτι δεν μας λες καλά.......

 

..................................

Ας μάθουμε να το ψάχνουμε και λίγο μόνοι μας το όλο θέμα και να έχουμε την δική μας κρίση.....

 

Μηχανικοί είμαστε.....

 

Το επι προσωπικού ξεκίνησε κάπως έτσι

Το θέμα μας όμως ειναι αν αξίζει να δώσουμε 1500 ευρώ για αναβάθμιση και επίσης ποιοι θα πάρουν την αναβάθμιση δωρεάν! Όσοι αγόρασαν το FESPA πριν 2 μήνες 3,6 κτλ;

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να δυναμιτίσω το κλίμα, Leo με την παραπάνω φράση σου κατέληξα ότι τους έχεις δοκιμάσει και ότι τους έχεις ήδη υπό την κατοχή σου..Με μπέρδεψες άσχημα πρός στιγμή.

 

 

Skeptike με κάλυψε ο erling,

 

μιας και είδα την παρουσίαση των E.C......

 

"και μου παραχωρήθηκαν δωρεάν", στα χαρτιά, μέχρι να βγούν.......

 

κάτσε, γιατί με όλα αυτά με έχετε τρομάξει αν τους πάρουμε ή οχι....

 

Ας μην είμαστε επιπόλαιοι λοιπόν και βγάζουμε βιαστικά συμπεράσματα χωρίς να έχουμε διαβάσει όλη την συζήτηση…….

 

 

Καλύτερα ας προσηλωθούμε στο θέμα μας……..

 

 

 

 

:smile:

 

την καλημέρα μου......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.