Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ακούτε τώρα; (ναι, αυτή τη στιγμή)


dix e6

Recommended Posts

Αθλιότητα...(#2110)

συμφωνώ , αν και η γνώση της ιστορίας είναι στις προτεραιότητες για  τους γιους μου , αυτό το άθλιο βίντεο δεν θα τους το  έδειχνα ποτέ Μιλιταρισμός στο μέγιστο βαθμό και το γράφω εγώ που και στρατό πήγα και αξκός έγινα και διατηρώ ακόμα στα 48 μου  την φυσική μου κατάσταση και τις στρατιωτικές γνώσεις μου σε εγρήγορση Αλλά τέτοια βίντεο μου φέρνουν αναγούλα όσο και οι αποκεφαλισμοί του Χαλιφάτου 

Link to comment
Share on other sites

καλά μόνο εμένα στείλανε ΤΦ λόγω χαρακτηρισμού? εσείς οι κομμουνιστές όλοι ΔΕΑ??

 

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

χα χα ... και εγώ δεν το πίστευα παρότι στο Στρατό δεν έκρυψα τα πολιτικά πιστεύω μου Μάλιστα θυμάμαι τον διοικητή μου που μου έλεγε ότι είμαι σαν την μύγα μέσα στο γάλα και στα ΥΕΑ και που πρώην συν φοιτητές μου ΥΕΑ β τάδες έδιναν παραγγέλματα και έλεγαν " κλίνατε επί δεξιά , Μιχαήλ επ αριστερά " Αλλά όχι να το παινευτώ παρότι είχαν πέσει μηνύματα και για μένα αλλά και για άλλον δόκιμο σύντροφο να μας ξεσκίσουν , όπου πέρασα έκανα φίλους και νομίζω ότι άφησα καλό όνομα γιατί πολύ απλά δούλευα σκληρά σε ότι και αν έκανα  Μάλιστα εκεί που έπαθα πλάκα ήταν όταν παπά - συνταγματάρχης με τον οποίο είχα έντονες συζητήσεις στα διαλείμματα  των μαθημάτων στα ΥΕΑ και πίστευα ότι θα είχε την χειρότερη γνώμη για μένα , είπε αντίθετα στο πατέρα μου την μέρα της ορκωμοσίας μου σαν ΔΕΑ  τα καλύτερα για μένα Αυτό ήταν για μένα έκπληξη πραγματική 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.