Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για Προσωρινούς Ενεργειακούς Επιθεωρητές


lefterism

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 218
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν υπολογίσεις ότι μέχρι 30/11 αποδέχονται σφραγίδα ταχυδρομείου ,καλή χρονιά και βάλε....

Εκτός αν ταυτόχρονα χορηγούνε προσωρινές άδειες....

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά πάντα, το πιστοποιητικό θα απαιτείται από τις 9/1/2011 και μετά, άρα πρέπει να έχουν δωθεί άδειες ενεργειακών επιθεωρητών πριν τις 9/1 ώστε να προλάβουν να βγάλουν πιστοποιητικό όσοι το χρειάζοντα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω κανένα λόγω τα δικαιολογητικά που στέλνουμε να μην τα επεξεργάζονται αμέσως. Δεν υπάρχει κάποιο πλαφόν στον αριθμό των προσωρινών ενεργειακών επιθεωρητών ώστε να χρειαστεί να σταλούν πρώτα τα δικαιολογητικά από όλους και μετά να εξεταστούν. Μεχρι χτες απ'ότι μου είπαν είχαν γύρω στις 100 αιτήσεις με τα δικαιολογητικά τους. Αύριο που θα ξαναπάρω όπως μου είπαν θα το ρωτήσω και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

συναδελφοι οι προσωρινοι επιθεωρητες πρεπει να παρουν κι αυτοι τις τοτεε και το λογισμικο του τεε η αυτα χρειαζονται μονο για τις μελετες ενεργειακης αποδοσης για την πολεοδομια?

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω κανένα λόγω τα δικαιολογητικά που στέλνουμε να μην τα επεξεργάζονται αμέσως. Δεν υπάρχει κάποιο πλαφόν στον αριθμό των προσωρινών ενεργειακών επιθεωρητών ώστε να χρειαστεί να σταλούν πρώτα τα δικαιολογητικά από όλους και μετά να εξεταστούν. Μεχρι χτες απ'ότι μου είπαν είχαν γύρω στις 100 αιτήσεις με τα δικαιολογητικά τους. Αύριο που θα ξαναπάρω όπως μου είπαν θα το ρωτήσω και αυτό.

 

Συνάδελφε, μήπως είχες κάποια ενημέρωση?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.