Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση πέραν Φεβρουαρίου


Julius Caesar

Recommended Posts

Δεν μπορεί να γίνει κατι ανάλογο με την παράταση των ταχυσρομικών; δλδ να ανακοινωθεί παράταση και εκ των υστέρων να περάσει η τροπολογία απο τη βουλη;

Link to comment
Share on other sites

Μετά το χαρτί τηε ΕΜΔΥΔΑΣ για αποχή ως 28/2, η παράταση είναι αναπόφευκτη

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παρτε τηλ. κατευθειαν υπεκα.λετε να απεργουν ολοι?

 

Πήρα στο ΥΠΕΚΑ και μου είπαν, όπως ήταν αναμενόμενο, οτι είναι κλειστό το τηλεφωνικό κέντρο που αφορά σε θέματα του Ν.3843 λόγω της απεργίας.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που σου απάντησαν κιόλας !!!!

Ρε σεις τι αγχώνεστε?

Πελάτης μου, μου έδωσε τα στοιχεία του την Παρασκευή. Σχέδια δεν είχε, αλλά τα βρήκα από κάποιον άλλον στην πολυκατοικία του (εγώ τα βρήκα, όχι αυτός), Δευτέρα μου έδωσε τις Υπεύθυνες Δηλώσεις και σήμερα στις 9 το πρωί μου τηλ να με ρωτήσει αν τελείωσα!!!!

Έφαγε ένα χοντρό βρισίδι και τον ρώτησα:

- Σήμερα δουλεύεις?

- Όχι

- Γιατί?

- Είμαι στο Δήμο και έχουμε απεργία!!!!

- Κι εγώ πώς θα κάνω τις δουλειές μου όταν όλοι εσείς τα κοπρόσκυλα απεργείτε?

 

"Εντάξει δεν τον είπα κοπρόσκυλο, αλλά πολύ θα ήθελα να του το πω"

 

Δε πα να μη δώσουν παράταση?

Θα στείλω ότι έχω ταχυδρομικώς τη Δευτέρα και τέλος ... Τ Ε Λ Ο Σ !!!

Link to comment
Share on other sites

παντως αν δεν δοθει παραταση θαναι η πρωτη φορα που θα θελουν οι πολιτες να δωσουν τα λεφτα τους στο κρατος και αυτο θα λεει ΟΧΙ....

 

εκανε σουμα η μπιρμπιλο στην συνολικη εκταση γης που εχει τακτοποιηθει ακι δεν της βγαινουν τα μετρα....ξεπερασαμε σε εκταση την ελλαδα ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, τώρα που θα ενοποιηθούμε με την Γερμανία θα έχουμε περισσότερο εμβαδό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, τώρα που θα ενοποιηθούμε με την Γερμανία θα έχουμε περισσότερο εμβαδό.

 

xoxoxoxoxo να ενωθουμεμε την τουρκια....μπορει ναποκτησουμε και κτηματολογιο ετσι

Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε ότι δοθεί παράταση 2 μηνών,δηλαδή αν πάω την τελευταία μέρα είναι υποχρεωμένη η Υπηρεσία να μου κάνει πληρότητα,κατάθεση φακέλου,πρόστιμο και να παώ και να πληρώσω; Γίνονται αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.