Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άλλαξε η ηγεσία του ΥΠΕΚΑ


gvarth

Recommended Posts

Συνάδελφοι! Μην αγχώνεστε... σε 4-5 χρόνια όλοι θα δουλεύουμε σε μεγάλες κατασκευαστικές εταιρίες με 800 ευρώ το μήνα. Η Ελλάδα έχει δρομολογηθεί να γίνει έτσι σύμφωνα με τις επιταγές της Τρώικας και του ΔΝΤ και όλων των <ηρώων> που κρύβονται πίσω απο αυτά. Είμαστε έτοιμοι. Και πριν ειρωνευτείτε των 111 και όποιων λέει τέτοιες θεωρίες καλό θα ήταν να ψάξετε λίγο πριν απαντήσετε. Όλες οι χώρες κάπου χρωστάνε. Όποιος μου πει με αποδείξεις οτι αυτοί που χρωστάμε τους ξέρουμε τότε εγώ είμαι ο ηλίθιος και συγγνώμη που θέλω να αλλάξει το σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με 111 σε όλα όσα λέει. Άλλωστε σοφόν το σαφές.

Ο κόσμος το χει τουμπανο και σεις κρυφό καμάρι.

 

Σε λίγο θα πιστεψετε βρε συνάδελφοι οτι ο Ομπάμα πήγε στο Αφγανιστάν για να επιβάλλει την δημοκρατία εκεί.

 

Απλά έχουμε το καλύτερο οικόπεδο (Ελλάδα) και δεν έχουμε να πληρώσουμε (φόρο μεταβίβασης) και μας το παίρνουν. Τόσο απλά.

 

Όλα τα άλλα είναι ανούσιες αναλύσεις δημοσιογράφων που δικαιολογούν τη θέση τους.

 

Και ναι δεν θέλω τον Παπακωνσταντίνου στο ΥΠΕΚΑ γιατί ο άνθρωπος είναι απλός λογιστής.

 

Αλλά δυστυχώς στα δημοκρατικά καθεστώτα δεν μετράει τόσο η ποιότητα όσο η ποσότητα γιαυτό και η εφαρμογή της αποτυγχάνει στην Νεοελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Απλά για να μην απολύσει ο ΓΑΠ τον Παπακωνσταντίνο και φανεί παντελώς αποτυχημένος, του έδωσε να "πάιζει" με το ΥΠΕΚΑ ένα υπουργείο ακίνδυνο και ανύπαρκτο...Ποιος ασχολείται με τα θέματα των μηχανικών τώρα πλάκα κάνουμε...?

Link to comment
Share on other sites

Ε συνάδερφε, δεν λες ανύπαρκτο ένα υπουργείο που σχετίζεται με την ενέργεια..Ιδιαίτερως αυξανόμενου ενδιαφέροντος θα έλεγα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.