Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ερώτημα Αρθρο 26 – παράγραφος 2 – Περιπτώσεις που μπορεί να εκδοθεί Ο.Α σε αυθαίρετο.


Recommended Posts

Να ρωτήσω έχω μια περίπτωση που ολοκλήρωσα και την άδεια νομιμοποίησης από την πολεοδομία!!!Στο σύστημα του ΤΕΕ τι να κάνω την αίτηση??? Να την πρωωθήσω σε ολοκληρωμένη υπαγωγή?

Link to comment
Share on other sites

Τι να καταφέρω?Να βγάλω την άδεια ή να το πάω σε ολοκληρωμένη υπαγωγή???

 

Την άδεια την έχω πάρει εδώ και κανά μήνα....για το 2ο δν ξέρω γι'αυτο ρωτάω

Link to comment
Share on other sites

Με το ΙΚΑ δν ζητήθηκε και προσωπικά το θεωρώ λήξαν γτ και στο νόμο αναφέρεται και σε ερωτοαπαντήσεις.

 

Με τι ΔΕΗ τι πρόβλημα να έχω???

Link to comment
Share on other sites

Με το ΙΚΑ δν ζητήθηκε και προσωπικά το θεωρώ λήξαν γτ και στο νόμο αναφέρεται και σε ερωτοαπαντήσεις.

 

Με τι ΔΕΗ τι πρόβλημα να έχω???

 

Για την ΔΕΗ εννοούσα την διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσεις τώρα προκειμένου να κάνεις την οριστική σύνδεση από την στιγμή που έχεις την άδεια, εκτός κι αν την έκανες με τα τότε ισχύοντα.

Για το ΙΚΑ, η πολεοδομία δεν σου ζήτησε τον πίνακα ημερ/θιων θεωρημένο από το ΙΚΑ, και το ΙΚΑ πως ανέδρασε?

Link to comment
Share on other sites

Για την ΔΕΗ πηρα σφραγίδα πριν την 1-03 από την πολεοδομιά!!! Οσο αναφορά ο υπάλληλος της πολεοδομίας είχε την ίδια άποψη με εμενα πως δν οφείλουμε τπτ στο ΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.