Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


Recommended Posts

Είσαι σε πληρωμή με δόσεις?Αν ναι δεν μπορείς να προχωρήσεις μέχρι να ξεπληρωθούν.Αν είσαι σε εφάπαξ , έλεγξες αν είναι εξοφλημένο?

 

+1 από εμένα!

 

Είχα "κολλήσει" και δεν καταλάβαινα το λόγο για τον οποίο μπορεί να μου το έβγαζε αυτό... Γεια σου ρε Μανώλη!!! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω συνάδελφοι έχω ένα πρόβλημα με μια αίτηση θέλω να την πάω σε ολοκληρωμένη υπαγωγή και το πρόστιμο θα μου βγει μικρότερο από τι έχω ήδη πληρώσει!!!Θα ολοκληρωθεί η διαδιακασία ή θα μείνει ανοιχτό όπως όταν χρωστας χρήματα????

Πέρα από την προφανή απάντηση πως δν θα έχει κανένα πρόβλημα θέλω να μου πει κάποιος αν το χει πάθει , γτ φοβάμαι κανένα πιθανό bug του προγράμματος!

Link to comment
Share on other sites

Να περιμένεις επιστροφή του παραπάνω καταβληθέντος ποσού από το Πράσινο Ταμείο (όταν και με όποιον τρόπο το αποφασίσουν)....

Κατά τα λοιπά δεν θα έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μηπως γνωριζει καποιος ποτε και αν θα ενημερωθει το συστημα για τις 48 δοσεις και για την εκπτωση στους παλλινοστουντες?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μηπως γνωριζει καποιος ποτε και αν θα ενημερωθει το συστημα για τις 48 δοσεις και για την εκπτωση στους παλλινοστουντες?

 

Οι 48 δηλαδή 46 δόσεις έχουν ήδη γίνει (υποβάλλεις αίτηση στο ΤΕΕ και το κάνουν).

Για τους παλλινοστούντες ....αναμένουμε.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω για την απαντηση ,εχεις κανει αιτηση ?Ποτε γινεται αφου επιλεξω το σχημα με τις 34 δοσεις και μετα στελνω φαξ και το διορθωνει το ΤΕΕ αυτοματα?

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω για την απαντηση ,εχεις κανει αιτηση ?Ποτε γινεται αφου επιλεξω το σχημα με τις 34 δοσεις και μετα στελνω φαξ και το διορθωνει το ΤΕΕ αυτοματα?

 

Δες εδώ:

 

http://www.michanikos.gr/topic/27208-%CE%94%CF%8C%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-36-%CF%83%CE%B5-484746/page__st__90

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σε πληρωμή με δόσεις?Αν ναι δεν μπορείς να προχωρήσεις μέχρι να ξεπληρωθούν.Αν είσαι σε εφάπαξ , έλεγξες αν είναι εξοφλημένο?

Ευχαριστώ για την απάντηση,όντως είναι με δόσεις η πληρωμή οπότε θα περιμένω...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα.. μπορει καποιος να μου δωσει μια απαντηση στο οτι δεν μπορω να κανω οριστικη υπαγωγη και να βγει βαβαιωση μηχανικου που χρειαζεται για να γινουν τα συμβολαια διοτι βγαινει μηνυμα εκκρεμοτητα εκδοσης οικοδομικης αδειας, παρ'ολο που εχει εκδοθει αδεια.Βγαζει στο ΤΕΛΟΣ ΥΠΑΓΩΓΗΣ το ποσο που ειναι να πληρωθει και διπλα αφου πηγα και το πληρωσα ΕΞΟΦΛΗΣΗ και απο κατω στο ΕΦΑΠΑΞ ΔΟΣΗ ΧΩΡΙς ΕΚΠΤΩΣΗ για ποσό 0,00 ευρω ΑΝΕΞΟΦΛΗΤΟ. Μηπως εχει κολλησει για αυτο το λογο μου βγαζει ανεξοφλητο στα 0 ευρω....????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Την Πέμπτη πληρώθηκε το τέλος υπαγωγης και εξακολουθεί να φαίνεται στο σύστημα ανεξόφλητο. Την Παρασκευή έκανα το λάθος να αλλάξω κάτι στη δήλωση αλλά μετά την επανέφερα στην αρχική της μορφή. Μήπως φταίει αυτό και "κόλλησε"?Υπάρχει τρόπος να διορθωθεί?Στο ΤΕΕ όλη μέρα δε σηκώνουν τηλέφωνα.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.