Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


Recommended Posts

Στο σύστημα του ΤΕΕ προστέθηκε η επιλογή "ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΣΗ" και το κουτάκι "ΕΙΔΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ" (αναφέρεται σε άτομα με αναπηρία>80% και παλινοστούντες)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

αν το χεις βάλει σε οριστική υπαγωγή δεν νομίζω ότι χρειάζεται να κάνεις τίποτα... το ίδιο πράγμα είναι αρκεί να το αναφέρεις στην τεχνική έκθεση

Edited by kontegr
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή αν έχεις λοιπές παραβάσεις+διαμερισματοποίηση με τα παλιά πληρώνεις 500€

αν τα δηλώσεις μετά τις αλλαγές πληρώνεις 500+500...μάλιστα.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, εγώ το είχα γράψει, να μην βιάζεστε με τη διαμερισμάτωση, θα χρειαστεί να τα ξαναπεράσετε όταν φτιάξουν την εφαρμογή.

Πάντως για όσες είναι έως και προσωρινή υπαγωγή εύκολα διορθώνονται και τώρα!

Για τις υπόλοιπες μάλλον θέλει fax ΤΕΕ, επιστροφή δήλωσης σε προσωρινή υπαγωγή, διόρθωση και ξανά αποστολή.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή αν έχεις λοιπές παραβάσεις+διαμερισματοποίηση με τα παλιά πληρώνεις 500€

αν τα δηλώσεις μετά τις αλλαγές πληρώνεις 500+500...μάλιστα.

 

Γιατί το υπολογίζεις έτσι? Αν έχεις λοιπές παραβάσεις + διαμερισματοποίηση είναι 500+500=1000€ πάλι!!!

Με ποιά λοιπή παράβαση ομαδοποιούσες την διαμερισματοποίηση?

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι έστειλα με φαξ στο ΤΕΕ να μου ανοίξει μια οριστική υποβολή για να διορθώσω ένα λάθος που έκανα με συμπσηφισμό παλαιότερου προστίμου..άνοιξαν την δήλωση αλλά δεν μου επιτρέπουν να επέμβω και να διορθώσω το ποσό!!Έστειλα και mail αλλά καμία απάντηση!!

Επίσης τους έστειλα άλλο φαξ να διαγράψουν μια βεβαίωση που ποτέ δεν δώθηκε γιατί δεν αντιστοιχούσε σε κάποια οριζόντια ιδιοκτησία και έγινε λάθος εκ παραδρομής και ακόμα να γίνει κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.