Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επίσκεψη στο ΤΕΕ


Recommended Posts

Συνάδελφοι καλημέρα,

γνωρίζετε αν μπορούμε να επισκεφθούμε το ΤΕΕ και να λύσουμε επί τόπου

απορίες μας?

Θα υπάρχουν αρμόδιοι μηχανικοί? ή ισχύει μόνο το τηλεφωνικό κέντρο στο οποίο βέβαια δεν πιάνεις γραμμή? ή όταν πιάσεις σε παραπέμπουν σε άλλα τηλέφωνα (ως πιο αρμόδια τμήματα)?:oops:

Link to comment
Share on other sites

Χτες μετά από πολλές ώρες πάνω από το τηλ καταφερα να μιλήσω με κάποιον από το ΤΕΕ. Μου απαντησε (σωστά δε ξέρω) σε 5 ερωτησεις και τις υπολοιπες είπε ότι πρέπει να τις στειλω σε μαιλ γιατι περιμενουν και άλλοι και δε μπορεί να ασχολείται μόνο μαζί μου. Ρωτώντας τον , αν μπορώ να τους επισκεφτώ (από επαρχία!!!!) είπε ότι και να πάω εκεί γίνεται κακώς χαμός και δε πρόκειται να κάνω δουλεια μου

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ΕΛΕΟΣ δηλαδή!!!! υπάρχουν τόοοοοοοοοοοοσες απορίες σχετικά με τον νόμο που αναρωτιέμαι αν μπορούμε να προχωρήσουμε κάποια υπόθεση και αυτοί που είναι αρμόδιοι δεν ασχολούνται καν...βγάλτε περισσότερες γραμμές, εκδόστε και άλλα παραδείγματα,βγάλτε καμιά ερμηνευτική εγκυκλιο χθές και όχι σήμερα!!!!

 

Που μπλέξαμε με αυτούς!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι εδώ στο φόρουμ πιο πολλά απαντάμε μεταξύ μας... Εμένα το ΤΕΕ μετά από 30' αναμονή δεν μου απάντησε σε τίποτα!!!

Για όσα ρώτησα δεν ήξεραν και περιμένουν διευκρινήσεις!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι εδώ στο φόρουμ πιο πολλά απαντάμε μεταξύ μας... Εμένα το ΤΕΕ μετά από 30' αναμονή δεν μου απάντησε σε τίποτα!!!

Για όσα ρώτησα δεν ήξεραν και περιμένουν διευκρινήσεις!!!!!!!!!!!

 

Δηλαδή,τι κάνουμε με τους ενδιαφερόμενους,πελάτες?Τούς βάζουμε στήν αναμονή?Ο άλλος θέλει πόσο θα του κοστίσει το πρόστιμο και αμοιβή.

Link to comment
Share on other sites

Αυτος εχει δικιο αλλα και εσυ αν πεις καμια χοντραδα και μετα σε κυνηγαει δεν θα θυμαται οτι αυτςο σε πιεζε να του πει ςκατι!!λιγη υπομονη θελει νομιζω..εγω παιρνω μια προκαταβολη και στην αναμονη..

Link to comment
Share on other sites

ποια χοντραδα αφου αλλα λεει ο ενας αλλα ο αλλος στις απαντησεις απο τεε.....

 

αν ειχαν ετοιμες απαντησεις θα τις ανεβαζαν στην σελιδα του τεε.....

 

εγω πριν απο 25 νοεμ δεν ριχνω τπτ.....θα πεσει το συστημα τελευταιες μερες στα σιγουρα......θα ξυπναμε 3 το πρωι μπας και εχει ξεμπλοκαρει.....θα θυμηθουμε τα φοιτητικα μας χρονια που λιωναμε στο stracraft

 

 

 

υγ και κατι βασικο....συναδελφος με περιπτωση εκτος με αδεια μου ειπε οτι θα κρυψει την αδεια...επειδη εκανε 2 οροφους παραπανω το συνολικο προστιμο ειναι μικροτερο χωρις αδεια !!!

 

αντε τωρα εσεις βρειτε λογικη σε αυτον τον νομο

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι το σκέφτομαι. Υπολογισμός προστίμου στο περίπου και με επιφύλαξη, ενημέρωση του πελάτη για το μπάχαλο, προκαταβολή (όσοι βέβαια δεχτούν να προχωρήσουν χωρίς να ξέρουν σίγουρα το πρόστιμο), αποτύπωση και υποβολή μετά τις 25/11.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.