Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Δηλαδή για εντός οικισμού Μπισχινόκαμπου Τ.Κ ΣΧΙΝΩΝ Δ.Ε ΖΑΧΑΡΩΣ Δ.ΖΑΧΑΡΩΣ Π.Ε ΗΛΕΙΑΣ λαμβάνω την τιμή??

 

όταν λέει οικεία δημοτική ενότητα εννοεί της ΖΑΧΑΡΩΣ(μεγιστη 800<2200) αρα παμε Π.Ε που είναι 500?

Edited by GEODEL79
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάνα νεώτερο σχετικά με την Νέα Μάκρη? Διότι με πιέζουν οι πελάτες μου να τους αλλάξω την τιμή ζώνης από 1050 σε 600... Σε περίπτωση που το βάλω 600 και τελικά είναι 1050 τι γίνεται? Υπάρχουν τίποτα κυρώσεις? Επειδή θέλουν να πληρώσουν και εφάπαξ αν τελικά εγώ το βάλω 600 και είναι 1050 τι κάνουν? ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Για ψευδή δήλωση στοιχείων στη ρύθμιση αυθαιρέτων, η δήλωση μπορεί να εκπέσει του νόμου με ό,τι αυτό συνεπάγεται.....

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι ειναι ψευδη δηλωση στοιχειων αυτο......

 

τα στοιχεια του ακινητου δεν πρεπει να παραποιησει κανεις

 

και επιπλεον το προστιμο ουσιαστικα βγαινει απο το συστημα στη β' φαση. τωρα μονο το παραβολο

 

αρα στην ουσια το προβλημα ειναι οτι οι πελατες αλλα περιμενουν κι αλλα θα δουν να χρωστανε... και κατ'επεκταση θα σε "κυνηγανε"

 

κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Thodoris4. Και εγώ αυτο νομιζω.Αλλα κάποιοι υποστηριζουν οτι ισχύουν οι ελαχιστες των αντίστοιχων δήμων (Καλάμου και Σπάτων).

Link to comment
Share on other sites

@ nikolaras

Στη τοπική κοινότητα Καλάμου υπάρχει τιμή ζώνης με μέγιστη < 2.200 . Οπότε στα εκτός σχεδίου πας με ελάχιστη της περιφέρειας και ο Δήμος δεν μας αφορά.

Ομοίως και στην δημοτική κοινότητα Σπατων -Λούτσας

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.