Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Παντού και πάντα Αντι-γαύρος μια ζωή!!!

 

Πω!! Πω!! Εκπλήσσομαι!!!, πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο, πάντως κ εγώ ικαρε προτιμώ να σηκώσω αυτή τη σημαία στο μπαλκόνι του σπιτιού μου παρά να πιάσω στα χέρια μου τη πράσινη  με το τριφύλλι   

 

 

 

 

 

 

post-47725-0-30661200-1396580851.gif

Link to comment
Share on other sites

Προβλέπω πρασινοκόκκινο ντέρμπυ!

 

Αρχίζω να μετράω σελίδες (μάλλον θα περάσουμε την "απαξίωση μηχανικών")

 

 

Υ. Γ.  BAS πού είσαι?  Μετά θα λές ότι έχεις να διαβάζεις 30 σελίδες πάλι!    :smile:

Edited by antloukidis
Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι , αλλά δεν έχει νόημα να ασχολούμε με κολημμένους . Εγραψα γιά τους πραιτωριανούς ΟΛΩΝ των ομάδων και βγήκε ο άλλος να μου βγάλει στιγμιότυπα .

 

Τσίμπισε και ο Ικαρος , ο άλλος κήρυξε αυτόνομη περιοχή , ο άλλος μας πήγε 20 χρόνια πίσω και άλλα τέτοια όμορφα .

 

Το βασικό είναι ότι χτες ευοδώθηκαν οι επιθυμίες μου , η Βασιλεία προκρίνεται μάλλον και έτσι ο πρωταθλητής από του χρόνου θα δίνει προκριματικά .

 

Αρα τα φράγκα τελειώνουν και χτές στην λίγκα όλοι το παίζαν φιλαράκια .

 

Κατάλαβε ο Μαρινάκης ότι μόνο με τους βαθμούς που παίρνει ο ίδιος δεν φτάνει , όταν λείπουν οι άλλοι .

 

Το ποδόσφαιρο έχει απαξιωθεί εντελώς και η μόνη λύση είναι ένα πρωτάθλημα 12 ομάδων με 22 αγώνες και μετά 2 ομίλους των 6 πλευοφ με 10 αγωνιστικές . Αρα με ένα σύνολο 32 αγώνων δεν θα υπάρχουν αδιάφορα παιχνίδια , αφού οι μεσαίες ομάδες που συνήθως παίζουν αλλού , θα έχουν αγωνία μέχρι την τελευταία αγωνιστική στο αν θα πάνε στο γκρούπ πρωτάθλημα - Ευρώπη , η στο γκρούπ υποβιβασμού .

 

Αντίστοιχα ένα πρωτάθλημα 2 ομίλων των 12 ομάδων της Β΄ εθνικής όπου οι 4 πρώτοι κάθε ομίλου θα δίνουν πλευοφ μεταξύ τους και το ίδιο οι 4 τελευταίοι .

 

Ετσι θα έχουμε 36 ομάδες επαγγελματικές και άλλες 64 ερασιτεχνικές στους 4 ομίλους της Γ' Εθνικής .

Link to comment
Share on other sites

Καλά για μπάσκετ δεν ξαναμιλάμε!!!

 

attachicon.gifol1.JPG

 

Πελάτη μη μιλάς......

 

Εχω 6!! ευρωπαικά έχεις 3 (τα τρία)

Εχω  33 πρωταθλήματα έχεις 10

Εχω 15 κύπελλα έχεις 9

 

Εχω 41 νικες έχεις 21....

 

Αντε γεια πελάτη, έ πελάτη.......

Link to comment
Share on other sites

 

Τσίμπισε και ο Ικαρος , ο άλλος κήρυξε αυτόνομη περιοχή , ο άλλος μας πήγε 20 χρόνια πίσω και άλλα τέτοια όμορφα .

 

 

Έπεσα κάτω και παραλίγο να μου φύγουνε... :smile:  :smile:  :smile:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως εδω που φτασαμε, σε ολα τα αθληματα υπαρχει ο Ολυμπιακος, ο Παναθηναικος και οι αλλοι...

Ενταξει, στη μπαλα ουτε Παναθηναικος υπαρχει αλλα τελος παντων...

 

Καλα τα καταφερανε... Εις υγειαν...

 

Υ.Γ. Και που θα παιζει προκριματικα τι θα γινει? Κλαιν μαιν, στους δυνατους θα ειναι, με λιμο θα παιζει και θα περναει,.... Παλι τα φραγκα θα τσεπωνει...

Link to comment
Share on other sites

Οχι έχει δίκιο ο Βασίλης Δεν θα τα έχει εγγυημένα τα φράγκα και μετά την πρόκριση της Βασιλείας (με το 3-0 είναι με το ένα πόδι) θα άλλάξει και άλλο  στάση ο χοντρός Γιατί είναι θέμα χρόνου να πάμε και πιο κάτω αν δεν αλλάξει Ρότα  και ξέρει ότι με αυτήν την προοπτική θα χάσει φράγκα κάποια στιγμή σίγουρα Βέβαια την γερή μπάζα την έχει κάνει ήδη  , με ότι έκανε μέχρι σήμερα 

Όχι ότι θα αλλάξουν πολλά , απλώς θα αναστήσει πάλι το Βάζελο και θα δώσει και κανένα ψιχουλάκι και σε κανένα δυο ακόμα Τον ΠΑΟΚ για ευνόητους  λόγους θα τον έχει στην απέξω Και θα συνεχίσουν τα αγγελικά του Ελληνικού ποδοσφαίρου αν δεν ξυπνήσουν οι υπόλοιποι Αυτά 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Νικ, ένα θα σου πώ.....Εχετε 2 τρελά κολλήματα εκεί κάτω....Το ένα με την αυτονομία, το άλλο με το γαμοπίλαφο...Μην τα πιέζετε τα κοριτσάκια από μικρά... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.