Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1ον. Εννοείται αλλα δεν με χάλασε και το χ. Έτσι και αλλιώς στην Τουρκία θα τα αρπάξεις σε λυπήθηκαν χτες

2ον. Είπαμε στα κρίσιμα σε έχω πελάτη όποτε δεν ανησυχώ καθόλου...

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσο ακόμα μπορούμε και ελπίζουμε ότι, θα 'ρθουν άσπρες μέρες!!! 

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το βλέπω .... Τρεις βαθμούς πίσω και το όνειρο συνεχίζεται ..... 

 

17201386_1277709642313350_74782557530503

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Και ο Ίκαρος είχε το ίδιο όνειρο, να "πετάξει" κοντά στον ήλιο αλλά έλιωσαν τα φτερά του...!! Και σήμερα έχει εξαφανιστεί. Που να είναι άραγε; Έμεινε από μπαταρία ο iphone;

Link to comment
Share on other sites

Το παιδάκι που ερχόταν με τον πατέρα του να μου δώσει το χέρι του (παρόλο που τον είχα τρελάνει στην κλωτσιά τον πατέρα  )  , όταν τελείωνε το ματς ,εδώ στο τοπικό και τον έβλεπα πάντα δίπλα του , (*) έφτασε να γίνει ένας πολύ καλός τερματοφύλακας από του καλύτερους στην Ολλανδία και να που ακούγεται ότι στο Βέλγιο θα είναι ο βασικός κάτω από τα δοκάρια της Εθνικής μας στην θέση του τραυματισμένου Κασνέζη .

 

 

 

(*) είχε προπονητή τον πατέρα του ο αδερφός μου στο Βέλος μια πόλη πιο πάνω από την Κάρυστο , όταν σταμάτησε το ποδόσφαιρο εκεί ο πατέρας Λάμπρου και πάλι έβλεπε τον μικρό Κώστα πάντα με μια μπάλα 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Και ο Ίκαρος είχε το ίδιο όνειρο, να "πετάξει" κοντά στον ήλιο αλλά έλιωσαν τα φτερά του...!! Και σήμερα έχει εξαφανιστεί. Που να είναι άραγε; Έμεινε από μπαταρία ο iphone;

Ναι το φόρτισα γιατί έπρεπε να το έχω έτοιμο για το προσκύνημα της βασίλισσας στο ΟΑΚΑ και ξαφνικά μέσα στην κερκίδα έμαθα για κάτι ταλαίπωρα παλικάρια που νόμιζαν ότι θα πάνε στους 8...... χαχαχαχα πάλι τέσσερα; καλώς τα παιδιά του Πειραιά. Γελάνε και τα χαμαμ

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λίγο ατμόσφαιρα από πραγματικά ντέρμπι Και αυτό δεν είναι τίποτα σε σχέση με αυτά που έπαιζα και εγώ , ΑΟ Καρύστου - ΑΟ Μαρμαρίου 

 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.