Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ναι ρε αδελφέ, αλλά είσαι σε λάθος θέμα, ούτε χρειάζεται να τα κόψουμε όλα για να προετοιμαστούμε για το ΤΣΜΕΔΕ. Εκεί δεν σε είδα να σκας μύτη (στο αντίστοιχο θέμα).... Να κόψουμε και το μαμίση τότε....

 

Εγώ θα φοράω ένα πράσινο καπέλο....Εκτιμώ την προσπάθεια που έρχεσαι από τόσο μακρυά...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διαφωνώ και την εθνική θα υποστηρίξω και τον Γαύρο με τα εγγλεζάκια θα υποστηρίξω και θα πανηγυρίσω τα γκόλ του και θέλω να περάσει στην επόμενη φάση Αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι έγραψα πιο πάνω

 

και ο Αθλητισμός και ειδικά το ποδόσφαιρο φίλε από Μονζαβίκη , είναι και πρέπει να είναι μέσα στην ζωή μας και όχι μόνο σαν θεατές αλλά και μαζικά σαν πράξη Σε εμάς του τοπογράφους χρειάζεται για απόκτηση καλής φυσικής κατάστασης που απαιτείται κατά την άσκηση της δουλειάς μας , ειδικά εμάς στην επαρχία

Link to comment
Share on other sites

Εσφαξαν τόσες ομάδες αυτή την αγωνιστική....Τυχαίο? 

Εγώ θα είμαι με τους Αγγλους από εδώ μέχρι το Μάντσεστερ... Και μιλάμε θα πανηγυρίζω τρελά!!

Link to comment
Share on other sites

Εσφαξαν τόσες ομάδες αυτή την αγωνιστική....Τυχαίο? 

Εγώ θα είμαι με τους Αγγλους από εδώ μέχρι το Μάντσεστερ... Και μιλάμε θα πανηγυρίζω τρελά!!

Ως επίσης γνήσιο παιδί της 13 και ενόψη του μεθαυριανού αγώνα ,θα ήθελα να ευχηθώ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην κοσμοαγάπητη ομάδα της Μάντσεστερ -την οποία ως γνωστόν υποστήριζα από μικρός... :P -

;)

Edited by Greenick
Link to comment
Share on other sites

Από μικρός από ξένες υποστήριζα Μπάγερν και Λίβερπουλ. Αλλά με οποιον παίζει ο gayρος, υποστηρίζω φανατικά τον αντίπαλο.....Με όποιον παίζει....πάντα και παντού...

Link to comment
Share on other sites

υποστηριξτε τους αγγλους

να δουμε τι θα κερδισετε

ακομα δεν πηρατε χαμπαρι οτι ο βαζελος 

εχει καταθεσει τα οπλα για τα κερδη απο το παμε στοιχημα?

Link to comment
Share on other sites

Από μικρός από ξένες υποστήριζα Μπάγερν και Λίβερπουλ. Αλλά με οποιον παίζει ο gayρος, υποστηρίζω φανατικά τον αντίπαλο.....Με όποιον παίζει....πάντα και παντού...

Εγώ από μικρός Λιβερπουλ και Μίλαν

Απλά από μια ηλικία και μετά και όλους τους αντιπάλους της συγκεκριμένης αντιπαθούς ομάδας

Η ατάκα "-την οποία ως γνωστόν υποστήριζα από μικρός-" είναι περιπαικτικού χαρακτήρα και σήμα κατατεθέν μου εδώ και χρόνια.Με όποια ομάδα παίζουν,να΄σου και εγώ "φανατικός της οπαδός παιδιώθεν"... ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.