Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

To ματς με την Μπάρτσα όντως μου έχει μείνει αξέχαστο και μένα.

 

Από γκόλ δύο θα θυμάμαι πάντα.

 

Στη πορεία για Γουέμπλεϊ το γκόλ του Αντωνιάδη στην Εβερτον με κεραυνό μόλις πέρασε τη σέντρα από αριστερά και μετά βέβαια μας ισοφάρισαν στο τελευταίο λεπτό μετά από φάουλ στον Οικονομόπουλο.

 

Και βέβαια δεύτερο την κούρσα του Δώνη και το γκόλ από Βαζέχα στον Άγιαξ!

 

 

 

Υ.Γ. Προλαβαίνω το σχόλιο των φίλων μας των γάβρων "περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαίς"

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται ο Χαραλαμπος Δουρος με 5 αλεπαλληλα τρολοποσταρισματα να εχει 0 ποστ?  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αυτό είναι το επίπεδο των Μηχανικών ; Διένεξη για την ... μπάλα ;! .

 

 

Δλδ οι μηχανικοί δεν έχουν δικαίωμα να είναι φίλαθλοι -οπαδοί κάποιας ομάδας ? ξέρεις πόσους μεγαλοδικηγόρους ,μεγαλογιατρούς, συμβολαιογράφους, τραγουδιστές, βουλευτές, έχω δει  στα επίσημα του Καραϊσκάκης ,μου παίρνουν ταυτότητα, δίπλωμα,κ διαβατηριο στο βρίσιμο, βρίζουν χειροτέρα κ από εμένα , μένω κουμπί όταν τους ακούω

 

 

Πως γινεται ο Χαραλαμπος Δουρος με 5 αλεπαλληλα τρολοποσταρισματα να εχει 0 ποστ?  :mrgreen:

 

    καλα ρε pipo, τοσα χρονια εδώ μεσα δεν καταλαβες ότι μονο στα τεχνικα θεματα μετρανε τα ποστ?

 

Link to comment
Share on other sites

Αποψε, είτε χάσουμε, είτε κερδίσουμε θα είναι μια  γιορτή για εμάς τους γαυρους

Όσο για το στοίχημα έπαιξα 3 δελτία :

1:  100€ over 2,5 με απόδοση 2,25

2:  50€ Χ ημίχρονο  1 τελικό , με απόδοση 7,5

3:  50€ 1 ημίχρονο 2  τελικό , με απόδοση 29

Παπα - mike,  σσσσωωωραίος, να το στείλω κ σε άλλους?

 

edit

Τωρα βλεπω οτι οι διαδικτυακοι  ανεβοκαταβαζουν τις αποδοσεις 

over 2,5  2,2 

X / 1         7,25

1 / 2          31

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

...

Στη πορεία για Γουέμπλεϊ ...

...αγορασμένη από εφοπλιστή.

Αλλά το καρφί ήλθε από τη Δέσποινα (τέως κυρία πρωθυπουργού, προέδρου δημοκρατίας, κλπ)

Σε συνέντευξη προ ετών σε κανάλι, είπε τα εξής (περίπου) :

"...σε όλη τη διάρκεια του επαναληπτικού αγώνα με τον Ερ. Αστέρα, ήμουν νευρική. Ο Γιουγκοσλάβος πρέσβης που καθόταν δίπλα μου, προσπαθούσε να με καθησυχάσει.

- Μην έχετε αγωνία κα προέδρου. Τον αγώνα (και την πρόκριση) θα τα κερδίσετε, το έχουμε συμφωνήσει..."  

Μετά από μερικές μέρες, βγαίνει στο γυαλί ο Παττακός και δηλώνει: "η κυρία δεν ξέρει τι λέει..". 

Link to comment
Share on other sites

καλή επιτυχία στους γαύρους Ελπίζω να τα φάνε τα Εγγλεζάκια Για τα δικά μας θέματα θα τα πούμε πάλι από αύριο γιατί οι αποχωρήσεις πάνε σύννεφο σε αυτά τα ξεφτιλισμένα ελληνικά επαγγελματικά πρωταθλήματα Κοίτα να δεις που ζηλεύω την ΑΕΚ που είναι σε ερασιτεχνικό Με την νίκη σήμερα λοιπόν

Link to comment
Share on other sites

tetris

αφού σου αρέσει να ξύνεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη , μάλλον......... θα.......... τ ακούσεις :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.