Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Καλά δες πρώτα το παιχνίδι και μετά πες μου...Το να κρίνεις ένα αποτέλεσμα δεν έχει νόημα εγώ ήμουν μέσα...

Εκτελούν εντολές τα κοράκια... Ναι δεν έχουμε ομάδα,ούτε είμαι από αυτούς που γκρινιάζουν σε κάθε ματς βλέπε Αλαφούζος... Αλλά αυτό που έγινε σήμερα δεν έχει προηγούμενο... Για μένα αν δεν κάτσουν 200 άτομα να τον σπάσουν στο ξύλο έξω από το γήπεδο δεν έχει νόημα... Μόνο έτσι θα βάλουν μυαλό κάποιοι.. Τι στιγμή που τους αφήνουμε έτσι καλά μας κάνουν.... 

Link to comment
Share on other sites

βοηθάω για να ξεφύγετε... 

 

απ' τη ζωή στο θάνατο είν' ένα μονοπάτι και από Ξάνθη, Βέροια δυο τρίποντα και κάτι

Link to comment
Share on other sites

 όταν δεν μας βγαίνει το ματσάκι τραβάμε κ 5-6 μπάτσες με τους μπατσ…. έξω από το γήπεδο, καταταλλα είσαστε η φιλάθλοι πρότυπο κάτι σαν αδελφοί μοναχοί ένα πράγμα,  ήταν κ αυτό που είπε ο προπονηταράς  για κάτι ουκρανούς ελεύθερους σκοπευτές, ρε μήπως σας ψεκάζουν?

Link to comment
Share on other sites

τι ασχολειστε ρε συναδερφοι?

το ποδοσφαιρο δε μπορει να ειναι ενας χωρος για να εκτονωνονται τα νευρα

οι φιλαθλοι αν θελουν να εκτονωθουν,ας πανε να γραφουν σε συλλογο μποξ!

ειμαστε πλεον αξιοι της μοιρας μας!

Link to comment
Share on other sites

20 και πλεον χρονια παρακολουθω ελληνικο ποδοσφαιρο, οντας υποστηρικτης του Αρη...

Χωρις να παραβλεπω τα εγκληματα του παρελθοντος που μας εφεραν στη ζωφερη αυτη κατασταση, αυτην την αντιμετωπιση που τυγχανει η ομαδα συσσωρευμενα ολη την εφετινη χρονια απο διαιτητες και ΕΠΟ, ανεξαρτητως χαμηλης ποιοτητος του εμψυχου δυναμικου της, δεν την εχω ξαναδει ποτε στη ζωη μου, σε κανενα αλλο πρωταθλημα ανα τον κοσμο, εναντιον καμιας ομαδας.

 

Γραφω εχοντας ηρεμησει απο τα σημερινα σκηνικα, οσο μπορω να ηρεμησω υστερα απο αυτα που ειδανε τα ματια μου

 

Δε γνωριζω ποσοι ειστε σε θεση να γνωριζετε τι συνεβη πραγματικα, ποσοι εχετε σωστη και αντικειμενικη αποψη και οχι ο,τι διαμορφωθηκε απο τα ΜΜΠ (μεσα μαζικης προπαγανδας) της χωρας μας, ομως αυτα που διαδραματιζονται εναντιον της ομαδος ειναι πραγματικα ντροπη και κριμα.

 

Φυσικα και τασομαι ανοικτα ΥΠΕΡ των επεισοδιων που εγιναν στον αγωνιστικο χωρο και θεωρω πως αυτο το αστειο ανθρωπακι με τη διχρωμη σημαια που διοριστηκε να καθορισει το αποτελεσμα του αγωνα, οπως και ο ανεκδιηγητος διαιτησης (ο οποιος ολως τυχαιως ειχε ξαναοριστει και περσι στο ιδιο παιχνιδι, στο ιδιο γηπεδο και ειχε κανει ακριβως τα ιδια) επρεπε να φανε πολυ περισσοτερο ξυλο απο οσο πραγματικα αρπαξανε

 

Δεδομενο οτι αυτα αν γινοντουσαν στο Χαριλαου, το παιχνιδι δε θα εληγε και το παιχνιδι του 2005 με τον Ηρακλη θα ηταν απλα μια ευχαριστη αναμνηση.

Εξωθουν με μαθηματικη ακριβεια τον κοσμο στη μαζικη αντιδραση και στη βια.

 

Να πεσουμε, να ξεβρωμισει ο τοπος, να ηρεμησει και να αδειασει το κεφαλι μας. Σε αυτη τη φαρσοκωμωδια συμφεροντων δε θελω να συμμετασχω...

 

Καληνυχτα Ελλαδα

 

Υ.Γ. Το καλοκαιρι στο Μουντιαλ τασομαι ανοικτα και φανατικα ΥΠΕΡ καθε αντιπαλου αυτης της ομαδος που θα φορα γαλανολευκα. Ελλαδα παντως ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Το καλοκαιρι στο Μουντιαλ τασομαι ανοικτα και φανατικα ΥΠΕΡ καθε αντιπαλου αυτης της ομαδος που θα φορα γαλανολευκα. Ελλαδα παντως ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.

 

γιατι?εχει μαυρους μεσα?ΧΑ εισαι? :mrgreen: 

Link to comment
Share on other sites

Δε με νοιαζει τι εχει και τι οχι.

Ενα συνοθυλευμα συμφεροντων ειναι.

Δεν εκπροσωπει την ευρεια μαζα των Ελληνων να βλεπεις 11 γαλανολευκες φανελες να τρεχουν...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι πανιώνιος και είδα τρελά πράγματα στο ματς με το Απόλλωνα και τάσσομαι υπέρ των δηλώσεων Βέλλιου εγώ την ομάδα μου σε ένα τέτοιο πρωτάθλημα που η μπόχα έχει ξεχειλίσει δεν την θέλω Είναι φανερό ότι όπως φάγανε το Ηρακλή εδώ και καιρό έχουν αποφασίσει να φάνε και τον Αρη , να εξαθλιώσουν όλες τις υπόλοιπες ομάδες ώστε αυτές που θα μείνουν να είναι του χεριού τους Ποιός είναι πίσω από από όλα αυτά όλοι το γνωρίζουμε ,αλλά δεν έχει και σημασία αφού παλαιά ήταν άλλος σιχαμερός που κάνανε το πρωτάθλημα το ποιο σιχαμερό που υπάρχει στην Ευρώπη (όχι ότι και εκεί δεν έχουμε παρόμοια φαινόμενα )

 

Να απαιτήσουμε όλοι οι οπαδοί των ομάδων που βρίσκονται στο πρώτο ή στο δεύτερο επίπεδο να μην κατέβουν σε αυτό το ξεφτιλισμένο πρωτάθλημα του χρόνου και να κάνουμε δικό μας (να μην κουράζεται και καθόλου ο γαύρος να το παίρνει άσε και που τώρα δεν κουράζεται , αλλά από ότι βλέπουμε από την προσέλευση του κόσμου του τελευταία δεν θα του λείψουμε κιόλας) Ετσι και αλλιώς έχει τις ομάδες να φτιάξει το δικό του φιλικό πρωτάθλημα και εμείς οι υπόλοιποι το δικό μας αν και φοβάμαι ότι και η δική μου ομάδα με αργά βήματα πάει προς τον χοντρό

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Από δω και πέρα ΤΣΟ+ΛΟ...Σας το είχα πει γιατί βγαίνοντας από τη Λεωφόρο μύριζε μπαρούτι. Καλά έκαναν, αλλά μάλλον πρέπει να πάνε συστημένοι στον διαιτητή να μην ξανασφυρίξει όρθιος.... Θα δείτε ξανά μέρες Ευθυμιάδη και Μπάκα....Καλά να τους κάνουν να ξεβρωμίσουμε. 

 

Κατά τα άλλα ζήτω ή μπάλα, ζήτω ο Μαρινάκης....το Μάι όλοι φιέστα...μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

ΥΓ. Μάντσεστερ και ξερό ψωμί!!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.