Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Δια στόματος της μισητής δέσποινας προς τον γιουγκοσλάβο πρέσβη που καθόταν δίπλα της. 

Από συνέντευξη της προς τον παπαχελά του αλαφούζου. 

post-28847-0-66747300-1464959673_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αξιόπιστο άτομο η Δέσποινα .... Αν η χούντα μπορούσε να στείλει μια ομάδα στον τελικό της μεγαλύτερη διοργάνωσης της Ευρώπη και μια από τις μεγαλύτερες του κόσμου , τότε ακόμα χούντα θα είχαμε και ο Κασιδιάρης θα ήταν τώρα πρόεδρος της βουλής και ο Μιχος εδώ στην Εύβοια πρωθυπουργός . Το ότι η ομάδα αυτή του ΠΑΟ ήταν ίσως η καλύτερη ομάδα που εμφανίστηκε στην πατρίδα μας μάλλον δεν έχει σημασία Ακόμα και τώρα κάποιοι που ακόμα παίζουν μπάλα (εγώ τους αντιμετώπισα πριν 12  χρόνια σε φιλικό παλαιμάχων ) είναι παικταράδες (Δομάζος , Δεληγιάννης , Φυλακούρης , Γονιός ) 

post-65466-0-62445400-1464971476_thumb.jpg

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δικαιολογείσαι, γιατί τότε ήσουν νήπιο (όχι εσύ bas)

εκτός κι αν είσαι κρυφοβάζελος

πάντως το 4-1, δύσκολα γίνεται 0-3

για την ιστορία, τα λ7 δεν τα έβαλε η χούντα αλλά γνωστός εφοπλιστής

που προφανώς ήταν βάζελος.... :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  

Edited by tetris
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες καλησπέρα.. Τωρα γυρνάω καθε μερα non stop χτυπάω 16ωρα για πλακα.. Μπάνιο νάνι δουλεια.

Οταν φύγει η εμπλοκή σε κανά 20ημερο θα περιλαβω τους γαύρους που βγάλανε και γλώσσα με 12 και 6 παίκτες αντίστοιχα...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε Ικαρε και ανησύχησαν πολλοί εδώ Είναι που δεν βρέχει και καθόλου ... Εργασία να υπάρχει και υγεία τα άλλα δεν πειράζει νέος είσαι Να είσαι καλά λοιπόν φίλε 

 

Μπορεί να ήμουν νήπιο αλλά ξέρω και έχω ακούσει πολλά Υπάρχει η ιστορία και με τα πορτοκάλια Έχω περάσει από το ποδόσφαιρο και ξέρω ότι ο χώρος γενικά δεν είναι καθαρός ακόμα και τότε , αλλά αυτό το να φτάσεις Ευρωπαικό τελικό , δεν φτάνει μόνο το κάτω από το τραπέζι όπως πιθανόν σήμερα σε ποσοστό 70 % στην Ελλάδα , χρειάζεται και τότε και τώρα να έχεις και καλή ομάδα τουλάχιστον στις Ευρωπαικές πορείες Αλλά επειδή  θυμάμαι έστω και λίγο ένα τμήμα από τους παίκτες αυτούς , που όπως είπα είχα την χαρά να τους παίξω έστω και σε μεγάλη ηλικία και μέσα στο γήπεδο , είναι αστείο και γελοίο μαζί να υποστηρίζει κάποιος ότι πήγαν άδικα και βρώμικα στο τελικό 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Οσα γαυράκια μιλάνε για το Γουέμπλευ , ας ψάξουν να δούν τι σήμαινε τότε η Σλόβαν και η Εβερτον .

 

Βέβαια κρίνουν εξ ιδίων όπως τότε με τον Παλοτάι . Ακόμα δεν το είχαν καλά με τις μίζες έπρεπε να έρθει ο Κρόκους για να το μάθουν καλά .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΙΤΑΛΙΑ πατάει γερά στα πόδια της

ΙΣΠΑΝΙΑ  έχει μέλλον

ΓΕΡΜΑΝΙΑ ανούσια (έως τώρα)

ΓΑΛΛΙΑ αναξιόπιστη οικοδέσποινα

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ανύπαρκτη

ΑΓΓΛΙΑ μπορεί να ελπίζει

ΡΩΣΙΑ πέρασε και δεν ακούμπησε 

όλες οι άλλες στην ίδια μοίρα (εκτος κάποιων ευχάριστων εκπλήξεων)

Edited by HQ7
Link to comment
Share on other sites

Η Γερμανία θα το πάρει.. Με σούπερ Μάριο μπροστά αν τον βάλει και ροκάρει λίγο η μηχανή τους έχει για πλάκα..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.