Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Πέρασε μια χειρότερη ομάδα ελπίζουμε να μην πάρει το Γιουρο μια από τις χειρότερες της διοργάνωσης δηλαδή η Πορτογαλία και να γελάσει το χειλάκι του Ροναλντο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

....και να γελάσει το χειλάκι του Ροναλντο

 

ε, τι? μόνο θα κλαίει?

 

Ας είχαμε το 1/100 από τα χρήματά του , για αθλητικές εγκαταστάσεις στην πόλη μου και ας έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ..... για μια κούπα 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Ας είχαμε το 1/100 από τα χρήματά του , για αθλητικές εγκαταστάσεις στην πόλη μου....

Άστο… δεν αξίζει.

Αποδεδειγμένα πια κακάκια (κυριολεκτικά) θα τα κάνατε … 

Link to comment
Share on other sites

Ηταν πολλοί οι οιωνοί Οι πολλές ισοπαλίες , οι αντίπαλοι που έρχονταν στους νοκ άουτ αγώνες ,  ο τρόπος που πέρναγε σε κάθε φάση αλλά χτες μόλις είδα το τραυματισμό του Ρονάλτο στο 25 ' αλλά το αποκορύφωμα και τις πολλές πεταλούδες στον αγωνιστικό χώρο το έγραψα στο ΦΒ σε σχετική σελίδα γύρω στο 30 του αγώνα ,  δηλαδή " είμαι σίγουρος ότι θα το πάρει η Πορτογαλία " και φυσικά το πέτυχα 

 

Αλλά όμως πρέπει να δούμε και αυτό με την θετική ενέργεια που εκπέμπουμε ομαδικά όταν συντονιζόμαστε σε κάτι που θέλουμε όλοι μαζί , στην Ελλάδα Ίσως μπορούμε να το δουλέψουμε περισσότερο και να αποδώσει και άλλου Είναι κόλπα ζόρικα  από αυτά που κάνουν στην Ινδία που έλεγαν οι Κατσιμίχα αλλά σε αυτούς δεν πέτυχαν με την κοπελιά , όλοι μαζί όμως πετυχαίνουν 

 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

έτσι..

και όταν έφυγε ο κλαψιάρης με τις βουτιές

ήμουν κι εγώ με τους λουζιτανούς

όμως 

μετά από την κατάκτηση του euro από τον ηλεκτρολόγο μηχανικό Santos

με έκτακτη τροπολογία του πρωθυπουργού

αποδίδεται τιμής ένεκεν

στους Η/Μ και το δικαίωμα υπογραφής τοπογραφικών (λόγω γνώσεων του γηπέδου)

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι

 

imho καλύτερα να κόψει στους ΠΜ/ΑΜ την υπογραφή στα ηλεκτρολογικά, γιατί οι Η/Μ (εγώ τουλάχιστον) πέρα από το να βρίσκω μήκος και πλάτος στο googleearth, από λοιπά ...μαύρα μεσάνυχτα!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε η χειρότερη ομάδα.. Έτσι μετά την Δανία, Ελλάδα έσκασε και η Πορτογαλία να γλυκαθεί από euro..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.