Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Α, εγώ μια χαρά φανατίζομαι...από μικρός..με ομάδες. Από πολιτικά δεν έχω ιδέα. Γουστάρω μπαλίτσα, κύπελλα, κραξίματα, χουνέρια κτλ.... :mrgreen: :mrgreen:

Τα ποσά μια χαρά είναι. Το ταλέντο πρέπει να πληρώνεται, ασε που κάθε ταλέντο (ή πολλά βλ.ομάδα), δίνει δουλειά σε πολύ πολύ κόσμο....Σκέψου το

Link to comment
Share on other sites

(οε οε οε)x2 στο φάληρο ερχόμαστε να σας...γλεντήσουμε.

 

Φιλικά πάντα παιδιά, έχω ξεφύγει και βραχνιασει σήμερα..καταλαβαίνετε :grin:

Link to comment
Share on other sites

Δίκαια 2-0 ο Παναθηναϊκός.. Με Γκιστ και Λασμε δεν έχουμε τύχη οι γαύροι.. Απλά αποδεικνύεται για πολλοστή φορά ότι ο Ολυμπιακός χρειαζόταν ψηλό και όχι τον Πέρκινς.. Ας τα λουστούμε τώρα.. Ο ΠΑΟ είναι μακράν καλύτερος σε όλους τους τομείς και οποίες καραμέλες για διαιτησίες ακούγονται απο τους φίλους μου τους γαύρους είναι για γέλια. Με 50 πόντους επίθεση δεν κερδίζεις ούτε σε πρωταθλημα μίνι και παιδικό

Link to comment
Share on other sites

τώρα αυτό Ικαρε θα το πανηγυρίσεις αν καταλαβαίνω καλά ? Ρε παναθηναικοί και ολυμπιακοί έχετε καταστρέψει τον αθλητισμό με τους αληταράδες που έχετε στους κόλπους σας Ντροπή του Ελληνικού αθλητισμού είναι αυτές οι ομάδες και θα πρέπει να σβήσουν από τον αθλητικό χάρτη μήπως και δούμε κάποτε αθλητικό πνεύμα στην κοιτίδα του αθλητισμού και δώσουμε και το παράδειγμα και στους εκτός Ελλάδος τι σημαίνει αθλητισμός Είμαι σκληρός στις εκφράσεις μου γιατί αυτό που γίνεται σήμερα   και δεν έχει σχέση με το παρελθόν που γνώρισα , και μόνο με τέτοιους χαρακτηρισμούς  μπορεί να αποδοθεί 

http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=369424

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο οι γαύροι διέκοψαν το παιχνίδι γιά να μην γίνει απονομή στο ΣΕΦ στον ΠΑΟ .

 

Είναι θέμα πολιτείας τι θα κάνει , αν και αυτούς δεν τους νοιάζει αν θα τιμωρηθεί η ομάδα .

 

Το θέμα είναι να διαλυθούν ΟΛΟΙ οι σύνδεσμοι .

Link to comment
Share on other sites

φοβάμαι ότι πλέον και να διαλυθούν οι σύνδεσμοι δεν θα γίνει τίποτα Η μόλυνση έχει προχωρήσει Αρκεί να δεις στο facebook τους διαλόγους όλων των οπαδών των δυο ομάδων Αληταρία του κερατά , που δυστυχώς τους ακολουθούν και τους μιμούνται πολλοί (έτσι τα βλέπω από τα like καλών παιδιών που γνωρίζω προσωπικά και που μπορεί να γίνουν εύκολα και τα ίδια κακά παιδιά με τέτοιους καθοδηγητές) 

Επομένως θα πρέπει να σβήσουν από τον χάρτη του υγιή Αθλητισμού οι δυο ομάδες και μαζί η εμπορευματοποίηση του αθλητισμού που εκφράζουν πρώτοι από όλους αυτοί 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

βασικα ας το δουμε και    στοιχηματικα...

 

οι οροι του στοιχηματος αναφερου οτι σε περιπτωση που ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ο αγωνας  τα χρηματα θα επιστραφουν !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.