Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μηχανικός-Ηλεκτρολόγος στα καράβια


Hlectrologos -7-

Recommended Posts

οριστε κατι καινουργιο. βεβαια  λεει για οσους εχουν εκπληρωση υπηρεσια και ειναι για την αποκτηση του Γ μηχανικου!!! για οσους δεν εχουν κανε ξεκινησει ειναι αγνωστο το τη  θα γινει.......

 

 

http://www.kathimerini.gr/845332/article/oikonomia/ellhnikh-oikonomia/lysh-gia-toys-mhxanikoys-toy-emporikoy-naytikoy

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!! ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΜΩς ΤΗ ΘΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ  ΤΟ ΠΔ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΥ Γ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ... ΔΛΔ ΘΑ ΔΙΝΕΙς ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΩΣ ΔΟΚΙΜΩΣ? ( ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ...)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!! ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΜΩς ΤΗ ΘΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ  ΤΟ ΠΔ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΥ Γ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ... ΔΛΔ ΘΑ ΔΙΝΕΙς ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΩΣ ΔΟΚΙΜΩΣ? ( ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ...)

επεισης ακουγεται  τωρα τελευταια οτι οσοι ειναι απο τει/αει θα πηγαινουν μονο μεχι Γ μηχανικοι και οχι παραπανω!!! γνωριζει κανεις κατι περι αυτου?

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να ρωτήσω κάτι; Πήγα για συνέντευξη στην MARINE MANAGEMENT SERVICES (ξέρει κανείς αν είναι σοβαρή εταιρεία;) για ηλεκτρολόγος. Θα ήθελα να μάθω αν αξιζει τον κόπο πέρα του μισθού. Εγώ που μίλησα με έναν από την εταιρεία μου είπε αξίζει ότι θα περάσεις εκπαίδευση στα τάνκερ σαν ηλέκτρολόγος δόκιμος και μετά θα είσαι μόνος σου μετά την εκπαίδευση να αναλάβω. Μου είπε επίσης ότι επειδή θα είσαι μόνος δεν θα έχει πολύ δουλειά, θα επεμβαίνω όπου χρειάζεται. Ισχύει κάτι τέτοιο; Ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

αν υπαρχει καποιος συναδελφος που εχει ολοκληρωσει την υπηρεσια του και την ξεκινησε μεταξυ 1/7/2013 και 20/10/2014 και δεν εχει ερθει σε επαφη με τους 30 που το κυνηγαμε ας μου στειλει ενα pm.

Edited by apostolismavroudis
Link to comment
Share on other sites

Συνάδερφοι Καλησπέρα.

 

Γράφω σε αυτό το θέμα για να μην ανοίξω καινούργιο. Πρόκειται να αναλάβω ένα έλεγχο ηλεκτρολογικο και μηχανολογικά σε ένα ιστιοπλοϊκό για να σύνταξη έκθεσης για αγοροπωλησια. Θα ήθελα να ξέρω εάν μπορούμε να αναλάβουμε τέτοιο έλεγχο σα πραγματογνωμόνες.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.