Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λάθος στην εισαγωγή παλαιότερων πληρωμών προστίμων


Recommended Posts

Δοκίμασα να εισάγω κάποια παλαιά παραστατικά πληρωμών προστίμων και το σύστημα κόλλησε!!! Αποτέλεσμα: Έγινε λάθος με την εισαγωγή τους και πρέπει να διορθωθεί... Τι μπορώ να κάνω τώρα; Έχετε καμιά ιδέα; Το σύστημα δεν με αφήνει να αλλάξω τίποτα!!!

Edited by Pini_Ormila
Link to comment
Share on other sites

Παραλίγο να την πατήσω και εγώ... Μόλις πήγα να περάσω. έκανα refresh και κόλλησε....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στείλτε φαξ στο 210 3291623 και μέιλ στο [email protected]

ακολουθώντας το υποδειγμα υποβολης: http://portal.tee.gr...EE/ayth/support και πείτε το πρόβλημα.

Είχα κι εγώ λάθος επιλογή των δόσεων μου και μετά από τρελή αναμονή στην εξυπηρέτηση, μου είπαν ότι παραλαμβάνουν τα φαξ μαζικά και τα διορθώνουν - υπάρχει μεγάλη ζήτηση λένε....

το τηλ εξυπηρέτησης ειναι 2103291206

 

το υπόδειγμα http://portal.tee.gr...DC%F4%F9%ED.doc εννοούσα

Edited by Manolis gon
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

γεια χαρα,

 

εχει τυχει σε καποιον, να περασει λαθος δεδομενα, και μετα να στειλει στο τεε αιτημα να του γυρισει σε προσωρινη υπαγωγη?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Προσπαθω να εισάγω παλιά πρόστιμα σε μία δήλωση που οι πληρωμές των δόσεων βρίσκονται σε εξέλιξη, αλλά μου βγάζει σφάλμα για τις τελείες και το κόμμα. Το ποσό είναι 1.359.375 δραχμές και πληκτρολογώ 3.989,36 ευρώ που είναι το λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.