Μετάβαση στο περιεχόμενο

Θεώρηση του βιβλιαρίου υγείας για το έτος 2012


ikaros13

Recommended Posts

Τελικά η θεώρηση είναι μέχρι τέλος του 2013 η για ένα εξάμηνο όπως ειπώθηκε από κάποιον άλλο ?

Mε εδιαφέρει και μένα η απάντηση, διότι θα πεταχτώ καποια στιγμή θεσ/νικη να το ανανεώσω και καλό θα ειναι να ξέρω απο πρίν για να κανω την ανάλογη μανούρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πληρώνεις κάποια δόση και στο θεωρούν μέχρι το 13. Ασχετο και σχετικό :είχε κάποιος δημόσιος υπάλληλος θέμα-πρόβλημα με την θεώρηση για το 2013?Εστειλαν τα μπλε χαρτάκια?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εστειλα τον πατερα μου να κανει θεωρηση βιβλιαρειων για το 2013 στο υποκαταστημα Περιστεριου και του ειπαν οτι γινεται μονο απο τα κεντρικα (οπου ως συνηθως γινεται χαμος). ειναι δυνατο αυτο ?

 

και απο αγια παρασκευη τα ιδια

θεωρηση στα κεντρικα μεχρι 6ο του 13

ευτυχως που εχουμε μηχανοργανωση.

 

το μονο παρηγορο ειναι οτι αυτους που ερχονται μονο για θεωρηση τους εξυπηρετουν κατα προτεραιοτητα

 

by the way τα αυτοκολλητακια καταργηθηκαν?

το τελευταιο του 12 δεν το εχω λαβει ποτε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα. Δεν μου έχει έρθει αυτοκόλλητο 2013, αν κ έχω πληρώσει τις εισφορές. Έχω το καινούριο βιβλιάριο με αυτοκόλλητο έως 31/12/2012. Έχω διάφορες αποδείξεις από θεραπεία, όλες με ημερομηνίες του 2012. Γνωρίζει κανείς αν θα τις πάρουν στον ΕΟΠΥΥ ή θα πρέπει να τραβιέμαι στα κεντρικά να θεωρήσω; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συνάδελφοι θα στείλω άλλον να θεωρήσει το βιβλιάριο για μένα. Τι χρειάζεται γενικά να του δώσω να έχει κοντά εκτός από το βιβλιάριο?Έχω εξοφλήσει τις εισφορές και μου έχουν στείλει και τα μπλε χαρτάκια.

Edited by ethan
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.