Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απαιτούμενα έγγραφα και σχέδια για Ν. 4014/2011


Recommended Posts

Μα ολα τα κανουμε με δικη μας ευθυνη! Ειτε με διευκρινισεις ειτε ανευ

STAVION αδερφε μια χαρα, με ΠΕΑ ασχολουμαι πιο πολυ, απλως επεσαν καποια αυθαιρετακια τωρα, ανοιγει και η Β φαση που εχω ολοκληρωμενα καποια και ετρεξα να δω τι γινεται...

1000 φορες καλυτερα ΠΕΑ απο οτι αυθαιρετα και ρυθμισεις...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΕΑ και ξερό ψωμί! Τουλάχιστον κοιμάσαι ήσυχος τα βράδια. Ξερεις ότι άμα κληθείς στο μέλλον να υποστηρίξεις τις επιλογές σου, θα μπορείς να πατήσεις κάπου...

Edited by STAVION
Link to comment
Share on other sites

Μ αρεσει παντως που στο site για τη διαχειριση δηλωσεων και βεβαιωσεων μας προειδοποιει για τακτικες καθυστερησεις τις προσεχεις 2-3 μερες και οτι οι αλλαγες που προκειται να γινουνε εχουν τοποθετηθει στο εγχειριδιο και το εγχειριδιο ειναι ακριβως το παλιο, χωρις τιποτα καινουριο...

 

Μια τρυπα στο νερο θα κανουνε αν ανοιξουν τη Β φαση με τοσες εκκρεμοτητες... Λες και θα κατσει κανενας ποτε να ελεγξει τα σχεδια που θα υποβαλουμε, οχι αν ειναι τα πραγματικα, αλλα αν εχουν παραβασεις η αν ειναι οπως τα θελουν και τα ζητανε.... Ελλας το μεγαλειο σου!

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε συναδελφοι, αποτι βλέπω τελικα, αλλαγη χρησης σε καταστημα τελικα θελει μεελετη στατικης επαρκειας ολου του κτιριου????!!!!!!!!!!!

 

ειναι δυνατον? μιλαμε για κοστος....

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι, θελει την καταθεση στην ΕΤΕ, της συμφωνηθεισας προφανως, με τις κρατησεις υπερ ΤΕΕ και ΤΣΜΕΔΕ αντιστοιχα...

 

Το μοναδικο εγγραφο που ΔΕΝ εχω σε οσα εχω κανει οριστικη υποβολη ειναι η Υπευθυνη δηλωση του ιδιοκτητη...

Τι να λεει ακριβως δηλαδη? Οτι λεει ο Νομος?

Εχω υπευθυνες δηλωσεις των ιδιοκτητων αλλα δεν αναγραφουν ΑΦΜ, ΔΟΥ, ουτε εμβαδα χωρων προς ρυθμιση ουτε αριθμους οικοδομικης αδειας...

Να τρεχω εκ των υστερων να τους ψαχνω για να μου τις υπογραψουνε?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.