Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απαιτούμενα έγγραφα και σχέδια για Ν. 4014/2011


Recommended Posts

Για αδόμητο αγροτεμάχιο σε ολοκληρωμενη υπαγωγή

 

α) Πως μπορώ να συνεχίσω στην υποβολή αρχείων???

β) Τι ορόφους δηλώνω και τι ΔΔΤ????

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ανεβάσεις αρχεία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ανεβάσεις αρχεία

 

Ουτε τοπογραφικό,

ούτε φωτογραφίες,

ούτε δηλώσεις ανάθεσης ιδιοκτήτη,

ούτε υπεύθυνες δηλώσεις κλπ ????

Link to comment
Share on other sites

άποψη μου πως δεν χρειάζεται τίποτα να βάλεις στο σύστημα από δικαιολογητικά. εγώ πάντως δε βάζω κάτι...μέχρι να αλλάξει και σε αυτό κάτι βέβαια!

Link to comment
Share on other sites

Οποιος χρησιμοποιει Google Chrome ως browser (και οχι μονο...) να προσεχει οτι μερικα αρχεια που ανεβαζει στο συστημα δεν θα μπορει μετα να τα ανοιξει και να τα δει επειδη βγαινουν σφαλματα τυπου 'Βρεθηκαν Διπλοτυπες Κεφαλιδες...κλπ'.

 

Μην αγχωθειτε, ανοιξτε το Συστημα Διαχειρησης Αυθαιρετων με Internet Explorer και οτι αρχεια δεν μπορειτε να δειτε απο αυτα που εχετε ηδη φορτωσει, θα ανοιγουν πλεον κανονικα. Γενικα το Συστημα Διαχειρησης Αυθαιρετων εχει βασιστει στον τροπο λειτουργιας του Internet Explorer, βγαζει βοηθητικα μηνυματα που σε αλλους browsers (Google Chrome) δεν βγαινουν. 8-)

Link to comment
Share on other sites

Για αδόμητο αγροτεμάχιο σε ολοκληρωμενη υπαγωγή

 

α) Πως μπορώ να συνεχίσω στην υποβολή αρχείων???

β) Τι ορόφους δηλώνω και τι ΔΔΤ????

 

Για τις βεβαιώσεις δεν ανεβάζουμε ΤΙΠΟΤΑ από τα δικαιολογητικά.Ισως στο μέλλον να μας ενημερώσουν αν θέλουν να ανεβάσουμε το τοπογραφικό όπως λέει και ο νόμος.ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Στο pdf995 για μετατροπή αρχείου dwg σε pdf πως ορίζετε το κατάλληλο χαρτί με τις διαστάσεις της περιοχής εκτύπωσης ώστε να μην είναι ούτε πολύ μεγάλο ούτε μικρό. Δε ξέρω αν έγινα κατανοητή! Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Οποιος χρησιμοποιει Google Chrome ως browser (και οχι μονο...) να προσεχει οτι μερικα αρχεια που ανεβαζει στο συστημα δεν θα μπορει μετα να τα ανοιξει και να τα δει επειδη βγαινουν σφαλματα τυπου 'Βρεθηκαν Διπλοτυπες Κεφαλιδες...κλπ'.

 

Μην αγχωθειτε, ανοιξτε το Συστημα Διαχειρησης Αυθαιρετων με Internet Explorer και οτι αρχεια δεν μπορειτε να δειτε απο αυτα που εχετε ηδη φορτωσει, θα ανοιγουν πλεον κανονικα. Γενικα το Συστημα Διαχειρησης Αυθαιρετων εχει βασιστει στον τροπο λειτουργιας του Internet Explorer, βγαζει βοηθητικα μηνυματα που σε αλλους browsers (Google Chrome) δεν βγαινουν. 8-)

Στο ιδιο πλαισιο η παρατήρηση μου: απο το Internet Explorer μπορεις να έχεις ανοιχτες και τη σελίδα αμοιβών του ΤΕΕ και τη σελίδα αυθαιρετων, και μάλιστα περισσότερες φορές την καθε μία (για copy-paste).

Απο τον mozilla αδύνατον.

Link to comment
Share on other sites

Στο ιδιο πλαισιο η παρατήρηση μου: απο το Internet Explorer μπορεις να έχεις ανοιχτες και τη σελίδα αμοιβών του ΤΕΕ και τη σελίδα αυθαιρετων, και μάλιστα περισσότερες φορές την καθε μία (για copy-paste).

Απο τον mozilla αδύνατον.

 

+1 θενξ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.