Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απεκτησα το πτυχιο μου!! Πολιτικων εργων υποδομης!!! Κ τωρα τι???


vasilis88

Recommended Posts

<<Απεκτησα το πτυχιο μου!! Πολιτικων εργων υποδομης!!! Κ τωρα τι???>>

 

Κάντο σαϊτα :mrgreen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γραφτείς θέλεις δεν θέλεις στην ΕΕΤΕΜ για να πάρεις Α.Μ (Αριθμό Μητρώου) Μηχανικού. Καρτούλα δεν έχει πια!! Μετά τι; Εγγραφή στον ΟΑΕΕ για έναρξη επαγγέλματος. Μετά τι;

Φιλαράκι και εγώ μπερδεμένος είμαι με την όλη κατάσταση.. Δουλειά σε εταιρείες δεν υπάρχει. Προσωπικά ετοιμάζομαι να ανοίξω γραφείο (μόνο επειδή έχω δικό μου χώρο) με ένα συνάδελφο και φίλο μου Τοπογράφο. Αν και στην αρχή τα πράγματα θα είναι δύσκολα. Καλή τύχη.

 

Τώρα πάλι το πτυχίο μπορεί να γίνει και φουρφούρι για τις μέρες που φυσάει, ή ακόμα και να το κολλήσεις σε ένα κονταράκι και να το κάνεις σημαιάκι εν'όψη της παρέλασης κιόλας και να το ανεμίζεις όταν περάσει το Μηχανικό! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

μετα αγοραζεις και ενα λεξικο της νεας ελληνικης γλωσσας ωστε να μην πονανε τα ματια μας....

 

Ναι και εσύ δεν το κατάλαβες ότι είναι καρφωτό από τον γνωστό...

 

Χαχαχαχαχαχα

 

Θα κάνω και εγώ λογαριασμό και θα γράψω Μηχανικός από Βουλγαρία...εκεί να δεις λάθη ορθογραφικά...

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα!! Πολύ με διασκεδάζει αυτή η κόντρα σας με τον Λάζαρο!! Πολύ γουστάρω τα "Λαζαρίσματα" των τελευταίων ημερών!! Να είστε καλά!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα μπορεί να φάω δούλεμα από όλους...αλλά από κάποιον που σπούδασε Βουλγαρία...ε αυτό δεν το δέχομαι !!!

 

Καλύτερα να μου την πει κουμμουνιστής πάρα ένας που σπούδασε Βουλγαρία...

 

Δίαβασε και εδώ να ενημερωθείς...

Edited by Pappos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Να πας φαντάρος. Εμένα με άφησε πολύ πίσω το φανταρικό αφού έχασα πολές ευκαιρίες.

2.Αφού πας φαντάρος να το ψάξεις για εξωτερικό

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.