Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση στην υποβολή σχεδίων στα αυθαίρετα μέχρι 30/9/2012


Recommended Posts

Όχι μόνο μέχρι τότε, αλλά μέχρι να εξοφληθεί το συνολικό πρόστιμο (4 χρόνια δηλαδή).....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 217
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλησπερα!

 

Επομένως ακόμα και για αιτήσεις που βρίσκονται σε προσωρινή υπαγωγή ακόμα και αν έχει πληρωθεί εφ' απαξ το πρόστιμο έχουμε τη δυνατότητα οριστικής υπαγωγής μέχρι 30/09/12 Σωστά?

 

Επομένως και την τεχνική έκθεση μπορούμε να την συμπληρώσουμε όταν πια κάνουμε οριστική υπαγωγή το Σεπτέμβριο? Προσωπικά δεν έχω συμπληρώσει καμία τεχνική έκθεση σε αιτήσεις που βρίσκονται σε προσωρινή υπαγωγή

Link to comment
Share on other sites

Δεν προσδιορίζεται από πουθενά η ημερομηνία κατά την οποία μπορούμε να κάνουμε Οριστική Υπαγωγή!!!

Το 30.9.2012 αφορά αποκλειστικά και μόνον στα σχέδια κ.λπ.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι με δεδομένη την ηλεκτρονική υποβολή των δικαιολογητικών οι αιτήσεις θα μπορούν να παραμένουν ανοικτές μεχρι αυτή την ημερομηνία.

Εγώ έχω αρκετές που έχει πληρωθεί το εφάπαξ πρόστιμο αλλά με την τελική σχεδίαση που κάνω τώρα προκύπτουν κάποιες μικροδιαφορές, ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην έκδοση νέας εντολής πληρωμής,.... τι λέτε??

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι δεν θα εχεις κανενα θεμα.

Θα σου βγαλλει εντολη πληρωμης για τη διαφορα.

Εγω ακομα και αυτες που εχω τελειωσει σχεδια κτλ δεν τις βαζω σε οριστικη υπαγωγη. Αφησε τις μπας και αλλαξει κατι με αυτους που εχουμε μπλεξει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.