Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

Μεταξύ συναδέλφων είναι... Δεν ξέρω πώς και γιατί κυκλοφόρησε αλλά δε βλέπω τίποτα πουθενά αναρτημένο. Οπότε μάλλον τζάμπα ήλπιζα...

ο νομος λεει 18 μηνες μετα......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ακριβώς , ο νεος  Νόμος λέει 18 μήνες . Δεν πανα κανει το ΤΕΕ ότι θέλει . Είναι υποχρεωμένοι να δέχονται τα αρχεία 18 μήνες μετά , αναγκαστικά θα προσαρμοστεί σε αυτό !!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, πήγα σήμερα να ανεβάσω κάποια αρχεία σε ολοκληρωμένες (πληρωμένες) περιπτώσεις με τον 4014 και δεν κάνει τίποτα το κουμπί για ανέβασμα (ή κατέβασμα).

Δεν ξέρω πότε δούλευε, αλλά σήμερα δεν δουλεύει. Σε εσάς δουλεύει?

βαλε αριθμο αροφων!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!! Ποιον αριθμό ορόφων βάζω? Υποθέτω του κτηρίου στο οποίο βρίσκεται το ακίνητο συμπεριλαμβανομένου του ισογείου χωρίς το/τα υπόγειο?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!! Ποιον αριθμό ορόφων βάζω? Υποθέτω του κτηρίου στο οποίο βρίσκεται το ακίνητο συμπεριλαμβανομένου του ισογείου χωρίς το/τα υπόγειο?

εγω βαζω χωρις υπογειο με ισογειο

Link to comment
Share on other sites

Η τρωτότητα αναφέρεται σε σεισμικά δεδομένα.

Βάζουμε τις σεισμικά ενεργες στάθμες, δηλ. πλην του υπογείου.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα κι εγώ να ρωτήσω κάτι. Ανάρτησα λάθος αρχείο στο σύστημα από βιασύνη. Τι γίνεται τώρα που το σύστημα δεν επιτρέπει την ακύρωση;

Link to comment
Share on other sites

Νέο αρχείο που να αναφέρει ΄΄ορθή επανάληψη΄΄. Αυτό μου απάντησαν και από το ΥΠΕΚΑ πως πρέπει να κάνουμε σε τέτοιες περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.