Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχω 30+ αποδεικτικά για πληρωμές που έχουν γίνει από το 1994 και μετά. Αυτά εάν τα σκανάρω το αρχείο βγαίνει σίγουρα μεγαλύτερο από 20MB (με μέτρια ανάλυση για να διαβάζεται κιόλας). Μήπως ξεμπερδεύεουμε με μι ΥΔ ιδιοκτήτη καλύτερα ?

Μάλλον κάνεις scan σε υψηλή ανάλυση. Εγώ σε 2/τυπα του 80, με ανάλυση 150 και μου βγαίνουν 110kb το καθένα. Δηλαδή 3.3ΜΒ όλα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλησπέρα σας! Παιδιά με τις βεβαιώσεις τι κάνουμε; πώς ανεβάζουμε αρχεία; Κ επίσης θέλει α/α έργου συστήματος αμοιβών;(εγώ βάζω μόνο στα αυθαίρετα)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανεβάζουμε αρχεία για τις βεβαιώσεις 4014.

Επίσης δεν χρειάζεται ο ΑΑ έργου

Link to comment
Share on other sites

Ιάσων σε ευχαριστώ. Είχα διαβάσει ότι θέλει για αγροτεμάχια σε αναδασμό απόσπασμα από αυτόν, και επίσης ότι δεν εξαιρείται από αποστολή σχεδίων, ακίνητο εκτός σχεδίου(στον 4042 νομίζω). Και επειδή είμαι σε χωριό, σχεδόν όλα τέτοια είναι!

Link to comment
Share on other sites

μιά ερώτηση θα ήθελα να κάνω και εγώ σε αυθαίρετο με ολοκληρωμένη υπαγωγη και πληρωμένο πρόστιμο, ανακάλυψα ένα λάθος μου (δεν δήλωσα την παραβίαση στο προκήπιο το δήλωσα μόνο σαν υπέρβαση κάλυψης) αν κάνω αιτήση να ξαναπάω σε προσωρινή υπαγωγή μπορώ να συμπληρώσω το λάθος και να πληρώσω το επιπλέον πρόστιμο ή πρέπει να κάνω νέα δήλωση.?

ευχαριστώ. SOS

στο ΤΕΕ παλεύω όλη μέρα δεν απάντησε κανείς.

Link to comment
Share on other sites

μπορείς... ζήτα με την ηλεκτρονική αίτηση να σου επαναφέρουν την δήλωση σε προσωρινή υπαγωγή από τα νέα menu των αιτήσεων και γράψε στην αιτιολογία τον λόγο... σε 1 μέρα το πολύ εξυπηρετούν και μάλιστα σου γράφουν και υποδείξεις..!!

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ πολύ συνάδελφε.

Αν κατάλαβα καλά για όλα τα αυθαίρετα η καταληκτική ημερομηνία για να ανεβάσουμε όλα τα αρχεία είναι η 30 δεκεμβρίου σωστά?

μέχρι τότε μπορώ λοιπόν να κάνω και τη διαδικασία που περιγράφω παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Ισως αν καθυστερήσεις να την κάνεις να χάσεις την έκπτωση του εφάπαξ ,αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Συναδελφοι καλησπέρα και καλό μηνα

μια απορια.....

Έχοντας μια δηλωση σε ολοκληρωμενη υπαγωγή απο τον Φεβρουαριο μπορω να εχω τις υπευθυνες δηλωσεις του ιδιοκτητη για τη Β φάση (πλην της εξουσιοδοτησης + συμφωνητικου) τωρα τον Αυγουστο με επικυρωμένο το γνησιο της υπογραφης?.

Υπευθυνες δηλώσεις μη επικυρωμένες γινονται δεκτες απο το σύστημα?

Διοτι δυστυχως προ καιρου μου είχαν κλέψει και μεσα σε ολα είχα και χαρτια :(

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.