Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κόστος κατασκευής WC


Nidro

Recommended Posts

Aγαπητοί Ιδιώτες . Εδώ όπως ξέρετε πρόκειται γιά φόρουμ μηχανικών , όπου ανταλλάσουμε εμπειρείες μεταξύ μας και βοηθάμε συναδέλφους , η ακόμα και ιδιώτες , εφ' όσον πρόκειται γιά κάτι απλό και δεν είναι αναγκαία η προσφυγή σε μηχανικό .

 

Δεν είναι όμως σε καμμιά περίπτωση φόρουμ ψυχολόγων η δικαστών , οπότε ψυχολογική στήριξη δεν μπορούμε να παρέχουμε , ούτε δικαστικές αποφάσεις να βγάλουμε .

 

Αρα εκφράσεις όπως του Κου barragan

 

Γιατί είσαι τοσο σίγουρος οτι όποιος συναδελφός σου φέρει τον τίτλο μηχανικού είναι απαραίτητα και καλός επαγγελματίας, ευσυνείδητος, τίμιος, κλπ.;

Εγω το εκτός προυπολογισμού και την καθηστερηση ολοκληρωσης έργου την εχω ακούσει απο δεκάδες γνωστούς μου πχ. Αποτελεί σχεδόν "κανόνα" όσον αφορα τους μηχανικούς!

 

είναι παντελώς απαράδεκτες , γιατί πρόκειται γιά κουτσομπολιό του αισχίστου είδους .

 

Κανείς εδώ δεν πρόκειται να απολογηθεί γιά κανένα , αλλά και κανείς δεν πρόκειται να δεχθεί ότι οι ιδιοκτήτες είναι θύματα . Τουλάχιστον από τους μηχανικούς .

 

Αντίθετα είναι εύπιστοι σε συγγενείς , φίλους , μαστοράτζες και παριστάνουν και τους ξερόλες , οπότε είναι εύκολα θύματα προς απομύζηση .

 

Σιγουρα μπορούμε οι εδώ συνάδελφοι να σας πούμε ΧΙΛΙΑΔΕΣ τέτοιες περιπτώσεις . Εγώ προσωπικά από δικές μου περιπτώσεις και φίλων συναδέλφων υπερβαίνουν τις εκατό .

 

Θα σας παρακαλούσα λοιπόν κύριε Βarragan να ανακαλέσετε γιατί χωρίς να γνωρίζετε δικάζετε και καταδικάζετε , άδικα .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά τις πολύ σωστές παρατηρήσεις των μελών BAS και ΚΑΝ62 το μήνυμα του Baraggan διαγράφηκε!

Τέτοιοι υπαινιγμοί είναι προσβλητικοί για το σύνολο των μηχανικών και δεν μπορούν να λέγονται άκριτα, αβίαστα στο φόρουμ των μηχανικών.

Το αρχικό θέμα "Κόστος Κατασκευής WC" νομίζω έχει καλυφθεί. Αν ο φίλος ιδιώτης θέλει να κάνει κάποιο άλλο ερώτημα (και δεν καλύπτεται χρησιμοποιώντας την αναζήτηση) μπορεί να ανοίξει νέο θέμα.

Το παρόν κλειδώνεται.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.