Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δωρεάν εφαρμογή για να μάθετε την Ενεργειακή κλάση της κατοικίας σας


logicone

Recommended Posts

Όντως η εφαρμογή του ΥΠΕΚΑ πλέον δεν εμφανίζει τα αποτελέσματα αν και λειτουργούσε κανονικά πριν μερικούς μήνες.

Ισως να χρησιμοποιούσε requests στο site της MRM που έχει πέσει.

 

aiche εαν θέλεις να το δοκιμάσεις στο PC σου, κατέβασε έναν iPhone simulator

Link to comment
Share on other sites

Τι να την κάνω εγώ την εφαρμογή αυτή; :)

Δεν ασχολούμαι σχεδόν καθόλου με οικοδομικά θέματα. Αν στο μέλλον θα είναι απαραίτητη η ενεργειακή επιθεώρηση της οικοδομής μας θα ρωτήσω τους Πολιτικούς Μηχανικούς.

Link to comment
Share on other sites

η εφαρμογή φυσάει,απ`ότι είδα έχει κατέβει χιλιάδες φορές,εγώ θα πλασαριστώ σίγουρα μέσα και ας μην είμαι ενεργειακός επιθεωρητής,έτσι για διαφήμιση,είναι καλή η τιμή και το θέμα ενδιαφέρει εκατομμύρια ακίνητα(ιδιοκτήτες),συγχαρητήρια στους δημιουργούς..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστούμε όλους τους μηχανικούς για την υποστήριξή τους.

όντως σε διάστημα μικρότερο των 5 ημερών είχαμε λίγο περισσότερα από 4.000downloads στο appstore.

σύντομα θα ακολουθήσει και η έκδοση Android...

Link to comment
Share on other sites

Τι να την κάνω εγώ την εφαρμογή αυτή; :)

Δεν ασχολούμαι σχεδόν καθόλου με οικοδομικά θέματα. Αν στο μέλλον θα είναι απαραίτητη η ενεργειακή επιθεώρηση της οικοδομής μας θα ρωτήσω τους Πολιτικούς Μηχανικούς.

μερικα σχόλια εχουν πολυ πλάκα....Σου ειπε κανεις άνθρωπέ μου να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή? :confused: :confused: :confused:

Σαν να μπαινεις σε super market και να λες στον ταμια (χωρις να σε ρωτησει) "τι να την κανω την εκπτωση στα μακαρονια αφου δεν τρώω ζυμαρικα..."

Ερε παραξενιες που εχει ο κοσμος....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aν η εφαρμογή είναι απαραίτητη στους συναδέλφους ή στους πολίτες ας την κατεβάσουν δεν τους το απαγόρευσα.

Μάλλον δεν διάβασες καλά το thread.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

σήμερα 'ανέβηκε' το πρώτο update στο οποίο προστέθηκαν μηχανικοί,

διορθώθηκαν κάποια bugs και ελαχιστοποιήθηκε το μέγεθος της εφαρμογής.

στα τέλη της εβδομάδας που μας έρχεται θα έχουμε διαθέσιμη και την έκδοση Android.

 

σε λιγότερο από 20 ημέρες κυκλοφορίας της εφαρμογής, πλησιάζουμε τα 8.000downloads.

και αυτά μόνο από Iphone/Ipad/Ipod...

 

σας ευχαριστούμε για την υποστήριξη

http://www.enikos.gr/various/78820,Kanate_energeiakh_epi8ewrhsh;_.html

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.