Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αυξήσεις φωτιά σε ΕΤΑΑ-ΤΣΜΕΔΕ


ilias

Recommended Posts

μην το λες σε μενα......2 χρονια μονο τον λιωλιο ειχα ...φανταρος πηγα επειδη του την ειπα σε κατι εξετασεις οτι μαθημα μηδεν και μας ζητα να παμε φεγγαρι .....δεν αντεξα πηγα επιασα τον βασιλειαδη και τουπα κοιτα αν δεις φανταρος ειμαι τοξοτες μην μου σπαει αλλο τα νευρα τελειωσε η αντοχη.....3 μαθηματα στην ιδια εξεταστικη τα περασα...με πηραν τηλ και δεν το πιστευα!!!

 

 

τελικα βρεθηκε αλλος που πηγε με την σπαθα :mrgreen:

 

 

υγ 96 ειχα μπει

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

περασες τον αστεριο Λιωλιο για να σε φαει το κρατος !!! :mrgreen:

Πες τα συνάδελφε!!

Και άλλους πολλούς "εκπαιδευτικούς"...Καραμπινης,Παπαδόπουλος κτλ...αλλά επιμένω!

Δεν θα τους περάσει!!ελιγμο θέλει τωρα και υπομονή να επιβιώσουμε!

μην το λες σε μενα......2 χρονια μονο τον λιωλιο ειχα ...φανταρος πηγα επειδη του την ειπα σε κατι εξετασεις οτι μαθημα μηδεν και μας ζητα να παμε φεγγαρι .....δεν αντεξα πηγα επιασα τον βασιλειαδη και τουπα κοιτα αν δεις φανταρος ειμαι τοξοτες μην μου σπαει αλλο τα νευρα τελειωσε η αντοχη.....3 μαθηματα στην ιδια εξεταστικη τα περασα...με πηραν τηλ και δεν το πιστευα!!!

τελικα βρεθηκε αλλος που πηγε με την σπαθα :mrgreen:

υγ 96 ειχα μπει

 

Τι μου θυμίσατε τώρα??? Παπαδόπουλο είχαμε κι εμείς στα μαθηματικά, αλλά ευτυχώς μαζί με Κεσογλίδη. Πώς πέρασα το μάθημα?

10 στον Κεσογλίδη, ο στον Παπαδόπουλο = 5 μ.ο. = πέρασα! :smile:

 

Σπάθα? ...είχα την εντύπωση ότι ήταν τσεκούρι...

Link to comment
Share on other sites

σε πετυχα σιγουρα μεχρι 2003 εξετασεις εγραφα :mrgreen:

 

 

σπαθα την κουβαλαγε αυτος και το τσεκουρι η φιλη του 8-)

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

βλέπαμε εναν ποδοσφαιρικό αγώνα και λέει ο εκφωνητής "βλέπουμε να μπαίνει στο γήπεδο ο διαιτητής με τους βοηθούς του, Λιώλιο και Βασιλειάδη"

Link to comment
Share on other sites

βλέπαμε εναν ποδοσφαιρικό αγώνα και λέει ο εκφωνητής "βλέπουμε να μπαίνει στο γήπεδο ο διαιτητής με τους βοηθούς του, Λιώλιο και Βασιλειάδη"

Και διαιτητής ο Σπάθας! :D
Link to comment
Share on other sites

Όντως σπάθα ήταν [ή τουλάχιστον έτσι άκουσα λίγο μετά το γεγονός πίνοντας καφέ στο Κυβερνείο, χε χε].

 

Εγώ φταίω που σας πέρναγα στο Autocad για να σας κόβει ο Λιώλιος... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

εμεις ολα στο χερι........autocad τι ειναι αυτο?

 

ο πιο ακριβος κυβερνειο καφες 350+ ευρω ο καθενας

 

2 συναδελφοι μαθανε για εχτρα εξεταση ΤΟΠΕ.....ανεβηκαν καβαλα με αεροπλανο..πηραν ταξι για ξανθη...βγηκαν το βραδυ κυβερνειο.....πηγαν το πρωι να γραψουν πατωσαν....πηγαν για ΚΑΦΕ κυβερνειο......πηραν ταξι για καβαλα.....αεροπλανο αθηνα

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

Τι ιστοριες..... ειχα ακουσει για το περιστατικο με το σπαθι. Για να φτασει σε αυτο το σημειο το παιδι φανταστειτε τι ειχε περασει. Ειχαμε και εμεις κατι καθηγητες μπουμπουκια αλλα τα ξακουστα ονοματα ηταν απο τους ΠΜ. Ολοι οι πμ "αγαπουσαν" τον παπαδοπουλο.

Θυμαμαι εμας 1ο εξαμηνο σχεδιο ο βοηθος καρκ. να διορθωνει νυχτα σχεδια στο αμφιθεατρο, πολυς λαος, και ο μουρ. να πινει ποτα στο κυβερνειο. Μια στο τοσο πεταγοταν να δει τι γινεται, αν τελειωνει η δουλεια. Πως παει τασε? Τελειωνω, τελειωνω :smile:

Ωραιες εποχες.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.