Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ανέβασμα συμβάσεων με πελάτες μας στο σύστημα αμοιβών του ΤΕΕ


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 554
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Προσπαθώ να ανεβάσω σκαναρισμένο συμφωνητικό στο σύστημα αμοιβών και μου ανεβάζει την αναφορά του ΤΕΕ. Κάτι δεν κάνω καλά ή έτσι γίνεται ?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν κάνεις καλά. Δεν μπορεί να επιλέγεις πχ το αρχείο symfonitiko.pdf και να σου ανεβάζει πχ το anaforaTEE.pdf.

Πως συμπέρανες ότι ανεβάζει άλλο αρχείο?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν κάνεις καλά. Δεν μπορεί να επιλέγεις πχ το αρχείο symfonitiko.pdf και να σου ανεβάζει πχ το anaforaTEE.pdf.

Πως συμπέρανες ότι ανεβάζει άλλο αρχείο?

Εχεις δίκιο,τώρα που ξαναμπήκα είδα ότι έχει ανεβάσει το συμφωνητικό ! Δεν ξέρω για ποιό λόγο προηγουμενως στην προβολή, ενώ έγραφε στο αρχείο "συμφωνητικό", μου άνοιγε η αναφορά. Και μάλιστα το είχα ανεβάσει δυο φορές για να βεβαιωθώ!

Link to comment
Share on other sites

καποιες  περιπτωσεις εχω (μιας κ οι πελατες ειναι φιλοι )οπου  προχωρω τις περιπτωσεις των(κ για να ειμαι ιδιαιτερως ευγενικος τετοιες εποχες) μετα απο προφορικες συμφωνιες (+αναθ/αναληψη) πληρωνω αμοιβες εισφορες  κ με την παραδοση της αδειας κανουμε κ ολη την χαρτουρα .Πως θα ανεβασω τα ιδ συμφ αφου εχω κλεισει τις αναφορες υπολογισμου σε οριστικη στο συστημα αμοιβων ?

Επισης αυτο πως θα γινει για τακτοποιησεις Ν4014 που εχουν κλεισει?

Edited by KOKARADI
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις:

1. Τις συμβάσεις με τους πελάτες σου ολοκληρωμένες και

2. Τις τελικές αναφορές των έργων από το σύστημα αμοιβών,

τότε μπορείς να τα ανεβάσεις όποτε θέλεις, στην κατάλληλη θέση του συστήματος αμοιβών του ΤΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω .ρωταω συγκεκριμενα κ επειδη ενας πελατης θαρθει να με πληρωσει τωρα ενω εχουμε παρει αδεια το 2012 ...

Edited by KOKARADI
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.