Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εισαστε σίγουροι? Γιατί στα δικαιολογητικά ζητάει εκαθαριστικό πλέον πρόσφατου οικονομικού έτους...

Link to comment
Share on other sites

Του πλεον προσφατου οικονομικου ετους την ωρα της καταθεσης των δικαιολογητικων (α' φαση) και οχι αργοτερα.

Επιπροσθετα, την ωρα της καταθεσης των δικαιολογητικων (α' φαση), γινεται δεκτο μονο το τυπωμενο, επισημο εκκαθαριστικο και οχι το τυχον υπο εκκαθαριση!

Link to comment
Share on other sites

Ναι όταν όμως ο πελάτης πήρε την προέγγριση δεν είχε έρθει αυτού του έτους, τώρα που ήρθε και είναι άνω των 12000 και που θα αναγκαστεί να βάλει αυτό στο φάκελο τι γίνεται? Ο φάκελος με ΠΕΑ, Παρεμβάσεις τώρα πρόκειται να κατατεθεί.

Edited by antboton
Link to comment
Share on other sites

Α, φιλε, μπερδευτικα! Νομιζα πως ειχες περασει την α' φαση. Για ποιο λογο προεγκριση? Γιατι δεν εκανες κατευθειαν την αιτηση? Τωρα ειναι αργα! Sorry, δεν το καταλαβα απο την αρχη

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα παίρνεις την προέγκριση από την τράπεζα και μετά ξεκινάς τη διαδικασία...Μέχρι να τον ειδοποιήσουν ότι πέρασε την προέγκριση ήρθε το καινούργιο εκαθαριστικό... Κατευθείαν που λές δεν γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω καποιες διαφωνιες μ'εναν φιλο μου ο οποιος εχει ατομικο εισοδημα 14.500,00 ευρω σε ποια κατηγορια επιδοτησης ειναι?

Εννοω τι επιχορηγηση θα εχει 75% ή 30%?

 

Εγω λεω 30% κι αυτος μου λεει 75% γιατι λεει οτι η κατηγορια του 75% ειναι απο 12.000 εως 20.000 για ατομικο εισοδημα.

 

Αν μπορει καποιος ας μου πει στα σιγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Η κατηγορία για 70% είναι μέχρι 12000. Το 14500 είναι στο 35%.

 

Υ.Γ. απάντηση σε ερώτηση που αφορά στο ατομικό εισόδημα ...

Edited by kan62
Link to comment
Share on other sites

Για οικογενειακο εισοδημα ειναι 20000€. Δηλαδη αν ειναι παντρεμενος και το συνολικο εισοδημα ειναι λιγοτερο απο 20000€ μπαινει στο 70%

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.