Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α07] Αεροφωτογραφίες (α/φ) για απόδειξη παλαιότητας αυθαιρεσίας


Recommended Posts

Για πλάκα τις μετράω!!!! Ξέρω ότι, δεν πρόκειται να κάνουν απολύτως τίποτα!!! Έτσι απλώς για να μας διαβάζουν και τα νεύρα τους να γίνονται ....τσατάλια!!!! Άσε που δεν πρόκειται να κάτσω να με τρελάνουν αυτοί!!!! Θα κάνω ό,τι περνάει από το χέρι μου για να τους τρελάνω εγώ!!!!

α ρε Ιασονα! :smile:  εκτος απο τις γνωσεις σου μας δινεις και κουραγιο!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ιασονα πως να χαμογελασουμε?καποτε κτιζαμε οικοδομες και αισθανομασταν παραγωγικοι!εμενα προσωπικα με εχει πιασει καταθλιψη  !διαβαζω ολη μερα και μεροκαματο δεν μπορω να βγαλω...

Edited by martha1
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Για πλάκα τις μετράω!!!! Ξέρω ότι, δεν πρόκειται να κάνουν απολύτως τίποτα!!! Έτσι απλώς για να μας διαβάζουν και τα νεύρα τους να γίνονται ....τσατάλια!!!!

Τους έχω ικανούς, μόνο και μόνο για να μας την σπάσουν, να ανεβάσουν τις α/φ στην ώρα τους χαχαχαχα!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 ημέρες και σήμερα απομένουν για ν' ανέβουν στην εφαρμογή των δηλώσεων Ν.4178/2013 από το ΤΕΕ οι αεροφωτογραφίες της 28.7.2011 (κόκκινη γραμμή) για ολόκληρη την ελληνική επικράτεια!!!

Link to comment
Share on other sites

απλα για  επιβεβαιωση ...το αποσπασμα σχεδιου θεωρειται αποδεικτικο?

Link to comment
Share on other sites

φυσικα.δημοσιο εγγραφο ειναι.

γεια σου ρε Παρασχο..........ολο το σεντονι   με τις σφραγιδες  ..η αρκει μονο   ενα φ/α του τμηματος που με ενδιαφερει ....μη κανουμε κ εξοδα,οι καιροι ειναι δυσκολοι

Edited by nikosantonakas
Link to comment
Share on other sites

12 ημέρες και σήμερα απομένουν για ν' ανέβουν στην εφαρμογή των δηλώσεων Ν.4178/2013 από το ΤΕΕ οι αεροφωτογραφίες της 28.7.2011 (κόκκινη γραμμή) για ολόκληρη την ελληνική επικράτεια!!!

9 και σήμερα, για να μην ξεχνιόμαστε!

Link to comment
Share on other sites

ημέρες και σήμερα απομένουν για ν' ανέβουν στην εφαρμογή των δηλώσεων Ν.4178/2013 από το ΤΕΕ οι αεροφωτογραφίες της 28.7.2011 (κόκκινη γραμμή) για ολόκληρη την ελληνική επικράτεια!!!

 

P.S. 

Το είχα ξεχάσει... Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.