Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Κι εγω μολις ειδα πως ειμαι ταμειακα ενημερος ως το Φλεβαρη αλλα δε φαινεται πλεον η καταληκτικη ημερομηνια της 6ης Οκτωβρη 2013

 

Μίλησα πριν λίγο με την ΕΥΕΠΕΝ. Είμαι ίδια περίπτωση με εσένα και μου είπε ότι 6 Οκτώβρη λήγει η άδεια μου....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι σίγουρο? Η άδεια ισχύει και για τη Δευτέρα 6 Οκτώβρη ή λήγει τη Κυριακή 5 Οκτώβρη? Φαίνεται πουθενά ποιοι έχουν εγκριθεί μέχρι τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι σίγουρο? Η άδεια ισχύει και για τη Δευτέρα 6 Οκτώβρη ή λήγει τη Κυριακή 5 Οκτώβρη? Φαίνεται πουθενά ποιοι έχουν εγκριθεί μέχρι τώρα?

Την Κυριακή είναι η 6 Οκτώβρη... λογικά η άδειες λήγουν μέχρι την Κυριακή 6/10 στις 12 τη νύχτα...? Αν έχει κάποιος ενημέρωση ας μας πει να ξέρουμε γιατί στα τηλέφωνα δε βρίσκω κανένα...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο και απάντησαν ότι ακολουθούν τον νόμο δηλαδή 6/10/2013 τέλος οι προσωρινοί. Για παράταση θα πρέπει να αποφασίσει το Υπουργείο. Δεν ξέρω τι να πω, τι άλλο θα δουν τα μάτια μου και θα ακούσουν τα αυτιά μου. (Εχω κάνει αίτηση από 11/9 και με έχουν γράψει στα αρχ...... τους)

Link to comment
Share on other sites

Και αν μου αφαιρέσουν την προσωρινή άδεια τη Κυριακή και με εγκρίνουν μετά από 15 μέρες θα μου γυρίσουν ένα μέρος από το παράβολο που έχω προπληρώσει? Και απορώ γιατί δεν έχει ανέβει στο ΥΠΕΚΑ αρχείο με τους επιθεωρητές που εγκρίθηκαν (εκτός και αν δεν το έχω βρει)

Edited by zio7
Link to comment
Share on other sites

Και αν μου αφαιρέσουν την προσωρινή άδεια τη Κυριακή και με εγκρίνουν μετά από 15 μέρες θα μου γυρίσουν ένα μέρος από το παράβολο που έχω προπληρώσει? Και απορώ γιατί δεν έχει ανέβει στο ΥΠΕΚΑ αρχείο με τους επιθεωρητές που εγκρίθηκαν (εκτός και αν δεν το έχω βρει)

 

Οι μόνιμοι που εγκρίθηκαν τώρα απ' ότι βλέπω, βρίσκονται στο μητρώο της σελίδας του buildingcert.gr.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

 

ως προσωρινός τι δικαιολογητικά πρέπει να στείλω στο ΥΠΕΚΑ ;

αρκεί η βεβαίωση για τα σεμινάρια ή θέλει και Υ/Δ πάλι (θεωρημένη) ;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.