Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Σωστά έτσι ήταν πριν λίγες μέρες. Μάλλον για να μας ξαναθυμίσουν ότι λήγουν οι άδειες να μην πάει κανένας μετά και κάνει μανούρα...δεν το είδα, έχασα πελάτη κτλ....

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την στιγμή στο σύστημα αναφέρει δύο ημερομηνίες.

Ημερομηνία ισχύος της άδειας (6/10/2013) και την ημερομηνία έως την οποία είμαι ταμειακά ενήμερος.

 

Ελπίζω να δώσουν μια παράταση, είναι αδύνατο να προλάβουν να εγκρίνουν τους δικαιούχους.

 

Αν ισχύει αυτό που ανάφερε ο συνάδελφος  ssouanis, αν οι μόνιμοι επιθεωρητές στις 7/10/2013 θα είναι λιγότεροι από 5.000 θα δώσουν παράταση.

 

http://www.michanikos.gr/topic/36092-%CE%95%CE%B3%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%9C%CE%B7%CF%84%CF%81%CF%8E%CE%BF-%CE%9C%CE%BF%CE%BD%CE%AF%CE%BC%CF%89%CE%BD-%CE%95%CF%80%CE%B9%CE%B8%CE%B5%CF%89%CF%81%CE%B7%CF%84%CF%8E%CE%BD/page-17?do=findComment&comment=602024

Τι εκτιμάτε, θα έχουν εγκριθεί 5.000 μόνιμοι μέχρι την Δευτέρα;

Edited by sdim
Link to comment
Share on other sites

Αυτή την στιγμή στο σύστημα αναφέρει δύο ημερομηνίες.

Ημερομηνία ισχύος της άδειας (6/10/2013) και την ημερομηνία έως την οποία είμαι ταμειακά ενήμερος.

Αυτό που λες είναι σημαντικό.

Δλδ σήμερα σου εμφανίζει 2 ημερομηνίες;

Επομένως σε όσους σβήστηκε η ημερομηνία ισχύος, σημαίνει ότι έγιναν μόνιμοι ανεξαρτήτως του ότι δεν έρθει mail, φαίνεται η κατάσταση ακόμα ΠΡΟΣ ΕΞΕΤΑΣΗ κτλ.

 

edit

και έμενα πάντως σήμερα μου το ξαναγράφει το ημερομηνία ισχύος, ενώ πριν λίγες μέρες είχε εξαφανισθεί.

Η αναγγελία μου είναι ΠΡΟΣ ΕΞΕΤΑΣΗ.

 

 

Αν ισχύει αυτό που ανάφερε ο συνάδελφος  ssouanis, αν οι μόνιμοι επιθεωρητές στις 7/10/2013 θα είναι λιγότεροι από 5.000 θα δώσουν παράταση.

Έτσι έλεγαν.

Τώρα επειδή δεν δίνονται νέοι αριθμοί μητρώου στους μόνιμους (όποιος ήταν προσωρινός κρατάει τον αριθμό του από ότι κατάλαβα)

είναι δύσκολο να δούμε/μάθουμε πόσοι έχουν εγκριθεί...

Edited by ssouanis
Link to comment
Share on other sites

Στο buildingcert σήμερα, στις αναγγελίες στη φάση 3, υπάρχει το εξής:

Οι αναγγελίες έχουν κλειδωθεί απο τις 04/10/2013, 10:26:06 και την ΕΥΕΠΕΝ προκειμένου να ελεγχθούν.
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.