Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

λιβ25κ, έχασες επεισόδια. Είναι εν ισχύ ο νόμος που λέει ότι είναι υποχρεωτικό, αλλά οι πολίτες μια χαρά μπορούν να καταθέσουν ηλεκτρονικά τα μισθωτήρια συμβόλαια.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις όρεξη πιάσε το θέμα από τα τελευταία...θα καταλάβεις... http://www.michanikos.gr/topic/37624-%CE%97%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CE%B8%CE%B5%CF%83%CE%B7-%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%B8%CF%89%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%AF%CF%89%CE%BD-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%B2%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CE%AF%CF%89%CE%BD/

Η έχεις καιρό να κάνεις ΠΕΑ, ή δεν σου κατσε ακόμη.. :mrgreen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω καιρό να κάνω ΠΕΑ είναι η αλήθεια... Α γίνεται το μπάχαλο του αιώνα με τα ηλεκτρονικά μισθωτήρια ε; Κατάλαβα... Γιατί ήρθε ένας για ένα μαγαζί και με ρωτούσε και λέω τί του λένε τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα διάβασα καμιά 10ρια σελίδες. Κατάλαβα... Γι' αυτό και μου ρθε ένας, πήγαμε μετρήσαμε, μου είπε αύριο είναι ανάγκη να ναι έτοιμο και ξαφνικά εξαφανίστηκε; Και προσπαθούσα να καταλάβω τί έγινε. Μάλιστα... Ελλάς το μεγαλείο σου...

Link to comment
Share on other sites

Eγω ακομη δεν καταλαβα γιατι δεν το διορθωνουνε στο taxis.Κρύβεται κατι απο πίσω ή είναι απλη αμέλεια (για να μην πω κατι άλλο....)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καθόλου απλή περίπτωση, διάβασε και εσύ στο λινκ το μήνυμα 381 του Ινζάγκι και θα καταλάβεις.... Τα λέμε και εκεί αμα είναι να μην γράφουμε ταυτόχρονα σε 2 θέματα..

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε το taxis να είχε επιλογή:

είναι υποχρεωτικό το ΠΕΑ;;;;

και εκεί να γίνονταν ο διαχωρισμός.

Με ευθύνη αυτού που θα έγραφε το ΝΑΙ ή το ΟΧΙ....

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καθόλου απλή περίπτωση, διάβασε και εσύ στο λινκ το μήνυμα 381 του Ινζάγκι και θα καταλάβεις.... Τα λέμε και εκεί αμα είναι να μην γράφουμε ταυτόχρονα σε 2 θέματα..

...Εχω μεινει ΞΕΡΗ!!!!Τέτοια αναλγησία....απίστευτο!

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό και μου ρθε ένας, πήγαμε μετρήσαμε, μου είπε αύριο είναι ανάγκη να ναι έτοιμο και ξαφνικά εξαφανίστηκε; Και προσπαθούσα να καταλάβω τί έγινε. Μάλιστα... Ελλάς το μεγαλείο σου...

Ε, μετά από εσένα θα πήγε σε κανέναν μεσίτη...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.