Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

Εμενα γιατι μου εχουν εγκρινει μονο τα χρηματα για τα σεμιναριου του Κτηριου και οχι για Λεβητες-Κλιματισμο?

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά το μέγιστο όριο ήταν 400ευρώ συνολική επιδότηση για όλα τα σεμινάρια

 

260E ειχα δωσει για τα κτηρια και 260Ε για Λεβητες-Κλιματισμο.

Θεωρητικα θα επρεπε να μου εγκρινουν 400Ε.

Αλλα μου ενεκριναν μονο τα 260Ε (λογικα για τα κτηρια)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά περιμένετε να πάρετε λεφτά εσείς που είστε σε αυτές τις λίστες;

 

Θα παραθέσω αύριο ημερομηνίες για ακρίβεια μόλις το τσεκάρω στο γραφείο που έχω τα δικαιολογητικά πότε τα έστειλα, αλλά εντελώς χοντρικά εγώ είμαι σε κάτι πίνακες που βγήκαν πριν 3-4 χρόνια. Μετά από τότε που είχα κάνει τα σεμινάρια. Και χωρίς να είμαι σίγουρος αλλά πρέπει να τα έκανα το 2012.

 

Έχω την εντύπωση ότι οι μόνοι που πήραν λεφτά είναι ένα γκρουπ συναδέλφων που έκαναν την πρώτη πρώτη σειρά σεμιναρίων νωρίτερα από μένα. Εγώ ήμουν στη δεύτερη-τρίτη φουρνιά.

 

Αύριο θα γράψω κ ημερομηνίες και ποτέ βγήκε ο πίνακας που με είχε μέσα. Λογικά τα έχω κρατήσει.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφε μπερδευεσαι.

Πριν μερικους μηνες πληρωθηκαν καποιοι.

Τα αρχεια που επισυναψε ο συναδελφος, μερικα ποστς πριν, ειναι εντολες πληρωμης.

Αρα θα πλήρωθουν.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί οι κάποιοι που πληρώθηκαν σε ποιες αρχικές λίστες δικαιούχων είχαν ανακοινωθεί;;; Γιατί αν είναι από τα δικά μου χρόνια τότε να περιμένω κ εγώ....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.