Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

Με μία δεύτερη ανάγνωση και εγώ αυτό κατάλαβα,το αναφέρει καλύτερα στην σελίδα 29, όμως ένα τηλέφωνο την Δευτέρα δεν βλάπτει.

 

Θα τα έχουν κλειστά από τώρα για να αποφύγουν την καταιγίδα.....

Δεν είναι πάντως λογικό μέχρι 11/10 όσοι κάνανε κάνανε, αυτοί και μόνο θα λάβουν χρηματοδότηση....Το πιο πιθανό, μέχρι 11/10 κάνεις αίτηση και ας κάνεις σεμινάρια τα Χριστούγεννα...

 

ΥΓ. Δεν είναι δυνατόν Παρασκευή βράδυ 15-20 μορφωμένοι άνθρωποι να προσπαθούν να αποκρυπτογραφήσουν μία ανακοίνωση.... Επίτηδες το κάνουν δεν εξηγείται αλλιώς, την επόμενη δοκιμασία ας την βάλουν στα Σουαχίλι....

Link to comment
Share on other sites

καλα θα καψουμε τον εγκεφαλο μας παλι να δουμε τι θελουν να πουν ταστρα και ο ποιητης...

 

ας ελεγε.....200 ευρω για οποιον παρακολουθησει τα σεμιναρια και ΓΙΝΕΙ μονιμος αφου πληρωσει το παραβολο των 100 ευρω !!! 8-)

 

παρε 200 αλλα φερε πισω 100 :mrgreen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ας μην το ξεχνάμε αυτό όσοι είμαστε προσωρινοί, έγγαμοι και με έτη κτήσης πτυχίου >10 κι αναρωτιώμαστε μετά γιατί...

 

"Επισηµαίνεται ότι από το πρόγραµµα µπορούν να ωφεληθούν όσοι ανήκουν στο προσωρινό µητρώο Ενεργειακών Επιθεωρητών. Ωστόσο, προτεραιότητα θα δοθεί στις αιτήσεις των µη προσωρινών Ενεργειακών Επιθεωρητών, καθώς οι προσωρινοί Ενεργειακοί Επιθεωρητές παρουσιάζουν σηµαντικό πλεονέκτηµα έναντι των υπολοίπων υποψήφιων Ενεργειακών Επιθεωρητών, δεδοµένου ότι απολαµβάνουν ήδη του δικαιώµατος εκπόνησης ενεργειακών επιθεωρήσεων, αποκτώντας ταυτόχρονα πρακτική εµπειρία, πελατολόγιο και έσοδα από τη διενέργεια ενεργειακών επιθεωρήσεων."
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ειμαι προσωρινος σε 2 μηνες παω στα 10 χρονια...

 

παντρευτηκα.....

 

δουλευει και η γυναικα ....

 

 

δεν κανω αιτηση ουτε για αστειο δλ 8-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Θυμάσαι όταν μου έλεγες "ένας καλός γάμος θα σε σώσει?".........Δεν βοηθάει πάντα... :mrgreen: . Αυτό θα πω στη δικιά μου, περίμενε τώρα....προέχουν τα ΠΕΑ χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Θυμάσαι όταν μου έλεγες "ένας καλός γάμος θα σε σώσει?".........Δεν βοηθάει πάντα... :mrgreen: . Αυτό θα πω στη δικιά μου, περίμενε τώρα....προέχουν τα ΠΕΑ χαχαχα

εγω εξακολουθω να στο λεω....

 

ο γαμος σε κρατα σε εγρηγορση.....σε κανει να θελεις να δουλευεις πολλες ωρες ακομα και τσαμπα...

οι αναγκες ειναι τοσες που οσο και να δουλεψεις δεν φτανουν....

 

υγ γνωστς μου παντρεμενος για να βρει δικαιολογια να φυγει απο το σπιτι τωρα που δε δουλευει κανει ΠΕΑ οσο οσο 8-)

Link to comment
Share on other sites

Θα τα έχουν κλειστά από τώρα για να αποφύγουν την καταιγίδα.....

Δεν είναι πάντως λογικό μέχρι 11/10 όσοι κάνανε κάνανε, αυτοί και μόνο θα λάβουν χρηματοδότηση....Το πιο πιθανό, μέχρι 11/10 κάνεις αίτηση και ας κάνεις σεμινάρια τα Χριστούγεννα...

 

ΥΓ. Δεν είναι δυνατόν Παρασκευή βράδυ 15-20 μορφωμένοι άνθρωποι να προσπαθούν να αποκρυπτογραφήσουν μία ανακοίνωση.... Επίτηδες το κάνουν δεν εξηγείται αλλιώς, την επόμενη δοκιμασία ας την βάλουν στα Σουαχίλι....

ikare.......κάνε την αίτηση αγόρι μου.......και όσον αφορά τα σεμινάρια,. έχεις καιρό να τα ολοκληρώσεις.....μέχρι έξι μήνες από την ημέρα υποβολής της αίτησης.εγώ αυτό κατάλαβα.....και επίσης στα πρώτα δικαιολογητικά(μαζί με την αίτηση) δεν περιλαμβάνεται και η αποδειξη πληρωμής των σεμιναρίων....οπότε........είσαι οκ...νομίζω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως άν κατάλαβα καλά, το συνολικό ποσό είναι 8.000.000 €.

Αυτό σημαίνει 8.000.000 / 400 € επιδότηση = 20.000 επιθεωρητές, άρα έχει για όλους.

Link to comment
Share on other sites

Ηλίθια ερώτηση , το παραδέχομαι, αλλά πρέπει να την κάνω.

 

Το ποσό είναι 400€ ακόμα και αν έχει κοστίσει λιγότερο το σεμινάριο;

Δεν είδα πουθενά να λέει "έως 400€".

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.