Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμένα τα αναδρομικά μου τα είχανε βάλει στο διακανονισμό μου και είδα ότι τα βάλανε πάλι και στο τρέχον!!!

 

Το έλεγξα κι εγώ. Μπήκα στη ρύθμιση τον Δεκέμβριο του '14. Πλήρωσα εφάπαξ τον ΟΑΕΔ του '13-'14. Του '11-'12 δεν μου τους είχαν χρεώσει. Βρες την απόδειξη πληρωμής από το ΤΣΜΕΔΕ.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, επειδή ΤΣΜΕΔΕ & τηλεφωνο = ΖΟΝΚ, είχα κατέβει κατηγορία και βλέπω ότι από την 1η (~1570) με πέταξαν στην 3η(=2510). Δεν έχω πληρώσει Β εξάμηνο 2015. Να υποθέσω ότι έχασα τις μειωμένες πληρωμές λόγω μη έγκαιρης πληρωμής του 2015Β?

Edited by Alessio
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, επειδή ΤΣΜΕΔΕ & τηλεφωνο = ΖΟΝΚ, είχα κατέβει κατηγορία και βλέπω ότι από την 1η (~1570) με πέταξαν στην 3η(=2510). Δεν έχω πληρώσει Β εξάμηνο 2015. Να υποθέσω ότι έχασα τις μειωμένες πληρωμές λόγω μη έγκαιρης πληρωμής του 2015Β?

Ναι. Για την παραμονή στη χαμηλότερη κατηγορία ήταν υποχρεωτική η πληρωμή του Β 2015. Οσοι δεν το πλήρωσαν και είχαν ενταχθεί στο καθεστώς χαμηλότερης κατηγορίας τους επιστρέφει στην κανονική.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Την ειδική προσαύξηση γιατί δεν την έβαλαν?

 

Πάντως υπάλληλος ΤΣΜΕΔΕ μου είχε πει ότι οι οφειλές υπέρ ΟΑΕΔ τοκίζονται...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.