Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

νομίζω ότι στην σελίδα του ΤΣΜΕΔΕ δεξιά προστέθηκε νέο εγγραφο του ταμείου προς τον υφυπουργό και τον ΕΦΚΑ για την παράταση με ημερομηνία 29/12/2016, κάποιος δεν εισέπραξε, χωρίς να σημαίνει ότι θα γίνει κ δεκτό

 

για την ακριβεια όλη η αλληλογραφία 

Edited by DimCiv
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Περάστικε τελικά επιτέλους στο σύστημα η πληρωμή. 1576x3 (Β2015,Α2016,Β2016) και 178 αναδρομικά Β2011 και 50x12 η δόση της ρύθμισης μας κάνει λίγο πάνω από 5500 ευρώ σε εισφορές φέτος. Όσο περίπου θα είναι και το δηλωθέν μου εισόδημα... Μια χαρά...

Που τα βλεπετε αυτα; Στην "καρτελα" δεν τα εμφανιζει στο tsmede.gr

Link to comment
Share on other sites

Στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες, ασφαλισμένους εκει που λέει βεβαίωση εισφορών για εφορία κάπως έτσι... Βγάζει pdf

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

κάτι υπάρχει σαν ελπίδα ακόμα Από ενημέρωση φίλου με ίδια θέματα (είμαστε και πολλοί ) 

 

http://www.real.gr/DefaultArthro.aspx?page=arthro&id=567019&catID=2

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ηλεκτρονικά την εγγραφή μου στο e-tsmede και μου λέει πως απαιτείται φυσική παρουσία στο τσμεδε για ενεργοποίηση. Ισχύει όντως ή θα μου έρθει mail όταν θα μπορώ να συνδεθώ;

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται και χωρίς φυσική παρουσία .... για καθαρά προσωπικούς λόγους και αδυναμία προσέλευσης κλπ κλπ 

Σχετικά εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.