Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

που εμφανιζεται η πληρωμη?

Πάνω στο μενου Ηλ. Υπηρεσίες > Υποχρεώσεις Κοιν. Ασφαλισης, εχει δημιουργηθεί ένας νέος πίνακας που λέει "πληρωμες". 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η τελευταία ανακοίνωση στο site του ΤΣΜΕΔΕ:

    ΤΡΙΤΗ 28.02.2017 ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

Ενημερώνουμε το κοινό ότι την Τρίτη 28.02.2017, στο κτίριο της οδού Παλαιών Πατρών Γερμανού 3-5, θα πραγματοποιηθούν εργασίες που αφορούν την αναβάθμιση του τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού του Ταμείου.

Οι παραπάνω εργασίες θα έχουν ως συνέπεια την διακοπή της τηλεφωνίας του κτιρίου, τη διακοπή των ηλεκτρονικών υπηρεσιών του e-tsmede και την αδυναμία εξυπηρέτησης του κοινού από τα περιφερειακά γραφεία του τ. ΕΤΑΑ -ΤΜΕΔΕ.

   

 

Μετάφραση : ''Ἀποφασίσαμε το 3ήμερο της Καθαράς Δευτέρας να το κάνουμε 4ήμερο, μην μας ψάξετε, δεν θα δουλεύουν τα τηλέφωνα (γιατί όταν δουλεύουν απαντάμε άμεσα)".

 

Ψάξτε τώρα εσείς συνάδελφοι να βρείτε εισφορές, ειδοποιητήρια, τρόπους πληρωμής με ή χωρίς συμμετοχή του εργοδότη, κλπ.

Καλό 3ήμερο σε όλους (είπαμε 4ήμερο για κάποιους) !!

Edited by sotirisgp
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούσαν φυσικά όλο αυτό να το κάνουν π.χ. τη Τετάρτη αλλά αποφάσισαν να το κάνουν τελευταία μέρα πληρωμής των εισφορών (του ΕΦΚΑ βέβαια αλλά όλο και κάποιος μπορεί να χρειαστεί να τους ρωτήσει κάτι). Το ότι είναι 4ήμερο είναι τυχαίο γεγονός  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούσαν φυσικά όλο αυτό να το κάνουν π.χ. τη Τετάρτη αλλά αποφάσισαν να το κάνουν τελευταία μέρα πληρωμής των εισφορών (του ΕΦΚΑ βέβαια αλλά όλο και κάποιος μπορεί να χρειαστεί να τους ρωτήσει κάτι). Το ότι είναι 4ήμερο είναι τυχαίο γεγονός  :mrgreen:

Και με 2 μέρες άδεια (ασθενείας, ΔΥ) σήμερα και χθες. 6ήμερο!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν οι τυποι... αντί να εμφανίσει ότι έχω πληρώσει, για την ώρα άρχισαν παλι τα ανεβοκατεβάσματα της ατακας "στοιχεια ληξιπροθεσμων οφειλων μη διαθεσιμα"

 

Τόση ανικανότητα μαζεμένη δεν εχει ξαναματαυπαρξει...

Link to comment
Share on other sites

Ειδες λοιπόν τι προκυπτει αν μαζεψεις την ανικανότητα των ΙΚΑ, ΟΑΕΕ, ΕΤΑΑ, ΟΓΑ. Προκυπτει αυτο το μεγιστο (ισως ακομα οχι σε πληρη αναπτυξη του).

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Edited by georgegaleos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πληρωμή στις 20 μεχρι στιγμής δεν μου το εμφανίζει... πάει και η προθεσμία των τριών εργάσιμων

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

... απκκτησες και νεα ημερολογιακή στοχοπροσυλωση ...

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Edited by georgegaleos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα άδεια απο την δουλεια για τις 10/3. Ελπίζω να έχει περαστεί μεχρι τότε, και να μην γίνει κανα αστειο με την τρεχουσα ρυθμιση. Οχι τιποτα αλλο θα παω να βαλω εξαρτώμενο μέλος, και δεν εχω καμια όρεξη να προσπαθώ να αποδειξω ότι είμαι ΟΚ με τις υποχρεωσεις μου... Ευελπιστώ ότι θα περαστεί η πληρωμή εγκαίρως...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα άδεια απο την δουλεια για τις 10/3. Ελπίζω να έχει περαστεί μεχρι τότε, και να μην γίνει κανα αστειο με την τρεχουσα ρυθμιση. Οχι τιποτα αλλο θα παω να βαλω εξαρτώμενο μέλος, και δεν εχω καμια όρεξη να προσπαθώ να αποδειξω ότι είμαι ΟΚ με τις υποχρεωσεις μου... Ευελπιστώ ότι θα περαστεί η πληρωμή εγκαίρως...

 

Εμφανιστηκε η πληρωμη... ειμαι συγκινημένος. i would like to thank the academy...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.