Μετάβαση στο περιεχόμενο

εξαφανίστηκε το σχέδιο σε autocad 2010 μετά απο σφάλμα


tzitzikas

Recommended Posts

Τώρα αν είναι εντάξει μπορείς να συνεχίσεις από εκεί που σταμάτησες. Τα ευχαρiστώ στον συνάδερφο deathlok.. Καλή συνέχεια! ;)

Edited by fotis91
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ και τους 2!!. Υπάρχει καμια υπόνοια τι μπορεί να φταίει και σε 3 pc δεν μου το άνοιγω σωστά? Μήπως οτι είναι απο την <<άλλη>> έκδοση και στα 3 pc?

 

edit: και στο λάπτοπ με autocad 2010 παλι τίποτε δεν βλέπει (μόνο οτι έχει η είκόνα). Περίεργα πράγματα....

Edited by tzitzikas
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασες να πατήσεις διπλό ΜΕΣΑΙΟ κλικ δύο φορές γρήγορα μήπως το είχες ζουμάρει υπερβολικά;

Είδες αν όλα σου τα layer είναι ενεργά.

 

(εμένα πάντως άνοιξε από την αρχή κανονικά χωρίς να κάνω τπτ, τα παραπάνω που αναφέρω είναι κλασσικά λάθη αρχάριου που χάνει το σχέδιο δεν λέω πως είναι η περίπτωση σου)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το δοκίμασα και αυτό που είπες με διπλό μεσαίο κλικ. Πάλι το ίδιο βγαίνει. Πάντως ότι μου στείλατε όλοι σας ανοίγει κανονικά το σχέδιο. Ενώ το αρχικό που φορτωσα και εδω δεν ανοίγει σε μένα σωστά. Περίεργα πράγματα.... Σε  3pc και 1 λάπτοπ όλο το ίδιο εβλεπα στο αρχικό σχέδιο. Ενώ τα δικά σας αρχεία όλα είναι οκ. Ευχαριστω όλους σας.

Edited by tzitzikas
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αρχεία .dwg που δημιουργούνται από άλλα προγράμματα αντί του autocad πολλές φορές παρουσιάζουν προβλήματα. Για ένα περίεργο λόγο όταν τα σώσεις σαν .dxf 2000 στρώνουνε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.